«ساعت به وقت قدس» با محوریت زوال رژیم صهیونیستی از تلویزیون پخش می‌شود

مدیر شبکه یک سیما گفت: شبهه زدایی از مسائل مرتبط با فلسطین از ویژگی‌های برنامه «ساعت به وقت قدس» است که با حضور اندیشمندان جهان اسلام و اساتید دانشگاه مرتفع خواهد شد.

«ساعت به وقت قدس» با محوریت زوال رژیم صهیونیستی از تلویزیون پخش می‌شود

برنامه ترکیبی مستند «ساعت به وقت قدس» با موضوع مقاومت مردم فلسطین و زوال رژیم صهیونیستی، با هدف شبهه زدایی از مسائل مرتبط با فلسطین، قرار است از فردا با حضور اندیشمندان جهان اسلام روی آنتن شبکه یک سیما برود.

میثم مرادی بیناباج مدیر شبکه یک سیما، درباره نقطه شروع برنامه‌ای با محوریت زوال رژیم صهیونیستی به خبرنگار فارس گفت: از مدتها قبل پیش تولید این مجموعه فاخر آغاز شده بود و قسمت اول آن پنجشنبه 24 فروردین ماه حوالی ساعت 13:00 روی آنتن شبکه خواهد رفت.

وی هدف از تولید این برنامه را ارائه روایت صحیح از تحولات خاورمیانه دانست و افزود: شبهه زدایی از مسائل مرتبط با فلسطین از ویژگی‌های برنامه «ساعت به وقت قدس» است که با حضور اندیشمندان جهان اسلام و اساتید دانشگاه مرتفع خواهد شد.


میثم مرادی مدیر شبکه یک سیما

مرادی ادامه داد: این برنامه برای اولین بار توسط یک مجری فلسطینی الاصل که آشنا به زبان فارسی است اجرا خواهد شد و دو مجری سوری و ایرانی وی را در اجرای بخشهای مختلف برنامه همراهی خواهند کرد.

مدیر شبکه یک با اشاره به ساختار برنامه گفت: آیتم‌های مختلفی در برنامه گنجانده شده که مهمترین آن نگاه به قدس شریف از دریچه فضای مجازی، مستندهای کوتاه از وقایع سرزمین های اشغالی، بررسی آثار فرهنگی هنری مرتبط با مقاومت، گفتگو با چهره‌های موثر در حوزه فلسطین و معرفی گروه‌ها و شخصیت‌های مبارز فلسطینی از جمله بخش‌های این برنامه هستند.

مرادی در پایان با اشاره به راه‌اندازی پویش‌های مختلف برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین از علاقه‌مندان به قدس شریف دعوت کرد که این برنامه را دنبال کرده و آثار و تولیدات مرتبط خود را به دبیرخانه شبکه ارسال نمایند.

برنامه ترکیبی «ساعت به وقت قدس» هر هفته جمعه‌ها حوالی ساعت 13:00 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۶۷۰۳۵
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت