امتیاز سریال کیانوش عیاری به خارج از تلویزیون واگذار شد/ ۹ سریال در انتظار آنتن

رئیس مرکز سیما فیلم درباره سریال «۸۷ متر» توضیح داد: در مورد این سریال قبل از مدیریت من تصمیم گیری شده است. با آقای عیاری جلسه گذاشتیم و مشکلات این سریال دارد حل می شود و امتیاز آن به خارج از تلویزیون واگذار شده‌است. باید بررسی کنیم و ببینیم کجا می‌توانیم این اثر را به فروش برسانیم‌.

امتیاز سریال کیانوش عیاری به خارج از تلویزیون واگذار شد/ ۹ سریال در انتظار آنتن

نشست خبری مهدی نقویان رئیس مرکز سیما فیلم امروز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت در دفتر سیمافیلم برگزار شد.

وی با اعلام این خبر که انحصار در حوزه ژانر و نیروی انسانی دارد شکسته می‌شود، اظهار داشت: در گذشته سالی ۵۰ سریال تولید می‌شد که عمده سریال ها ملودرام های تهرانی بودند.

وی افزود: امروز از این سریال‌ها فاصله گرفتیم و الان در ژانرهای مختلف در مرحله فیلمنامه و پیش‌تولید در حال تولید هستیم. استفاده از ظرفیت شهرهای مختلف نیز از جمله برنامه‌های ماست و انحصار نیروی انسانی دارد شکسته می‌شود.

رئیس مرکز سیما فیلم گفت: ۹ سریال مراحل تولید را می‌گذارنند و منتظر آنتن هستند. طلاق، عاشورا، سرزمین مادری، مستوران۲، نائله، نیکان، سوران، ضد و سنجرخان از جمله این سریال‌ها هستند که پس از پایان سریال‌های شبکه یک و سه در نویت پخش قرار می‌گیرند.

نقویان با اعلام این خبر که دوربینِ ۸ سریال روشن است و در مرحله تصویربرداری هستند، افزود: سلمان‌های محرمانه، مهیار عیار، بچه محل، هادی رخنه و رحیل در این فهرست قرار می‌گیرند.

وی گفت: سریال سرزمین مادری هم همان سرزمین کهن کمال تبریزی است که ایرادهایش رفع شده و به زودی پخش می‌شود.

وی در پاسخ به سوالی درباره سریال ۸۷ متر توضیح داد: درباره سریال ۸۷ متر قبل از مدیریت من تصمیم گیری شده است. با آقای عیاری جلسه گذاشتیم و مشکلات این سریال دارد حل می شود و امتیاز آن به خارج از تلویزیون واگذار شده‌است. باید بررسی کنیم و ببینیم کجا می‌توانیم این اثر را به فروش برسانیم‌.

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۶۷۸۸۶
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت