چراغ سبز جبلی برای ساخت سریال «پایتخت» / «موسی» امسال کلید می‌خورد؟

این روز‌ها با رفع مشکل سریال توقیفی چند ساله «سرزمین مادری» و پخش آن از تلویزیون و همچنین ساخت سری جدید «نون‌خ» گمانه‌زنی‌ها درباره بازگشت برند‌ها و حتی ساخت فصل جدید سریال‌هایی همچون «زیرخاکی» جدّی‌تر از گذشته شده است.

چراغ سبز جبلی برای ساخت سریال «پایتخت» / «موسی» امسال کلید می‌خورد؟

مخصوصاً چندی پیش که پیمان جبلی در جمع دانشجویان دانشگاه صداوسیما از ۱۶ سریال جدید که دوربین روشن پیش می‌روند خبر داد و حتی به تعدادی از مجموعه‌های در حال نگارش هم اشاره کرد، این در حالی است که هنوز هم برخی کانال‌های مجازی به دست خالی تلویزیون و بازپخش سریال‌های قدیمی اشاره دارند.

اما گفت‌وگو با پیمان جبلی حکایت از اتفاقات قابل‌توجهی در عرصه ساخت مجموعه «حضرت موسی (ع)» دارد، همچنین در حالی که او از آماده‌سازی لوکیشن‌ها و مقدمات شروع تولید این سریال می‌گوید، در روز‌هایی که برخی از جریان‌های رسانه‌ای سعی می‌کردند با خبر‌های ضدونقیض درباره این سریال از بودجه چند هزار میلیاردی تا راکد ماندن کار مجموعه «حضرت موسی (ع)» بازار شایعه درباره این سریال را داغ نگه دارند.

او حتی چندی پیش یادداشت کوتاهی درباره این سریال در صفحه شخصی‌اش منتشر کرد: «پیش‌تولید مجموعه الف‌ویژه فاخر حضرت موسی (ع) این روز‌ها با تلاش مجاهدانه برادرانم ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان نام‌آور و سید محمود رضوی تهیه‌کننده حرفه‌ای ادامه دارد. مجموعه تلویزیونی راهبردی حضرت موسی (ع)، انقلابی در تولید سینما و تلویزیون ایجاد خواهد کرد.»

منبع: تسنیم
کد مطلب: ۳۷۱۳۲۵
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت