ارتباط عاشقانه مایکل بی جردن با دختر استیو هاروی

سرنا_مایکل بی جردن که به عنوان جذاب‌ترین مرد جهان انتخاب شده بود و لوری هاروی، دختر هنرپیشه هالیوود به طور رسمی رابطه خود را علنی کردند.

مایکل بی جردن و لوری هاروی روز یکشنبه با یک پست اینستاگرامی عاشقانه، برای اولین بار به طور رسمی رابطه خود را علنی کردند. هاروی ۲۴ ساله با انتشار دو عکس پولارویید که او و جردن را نشان می‌دهد در اینستاگرام خود خبر از رسمی شدن رابطه اش با بازیگر سرشناس هالیوودی را داد.

شایعات مربوط به رابطه مایکل بی جردن و دختر استیو هاروی در ماه های اخیر وجود داشت در حالی که اولین بار آن ها در حال پیاده شدن از هواپیما در سالت لیک سیتی یک روز قبل از روز کریسمس دیده شده بودند. این دو، تصاویری از فعالیت‌های خود در یک پیست اسکی، از جمله اسنوبرد و خوشگذرانی به مناسبت آغاز سال ۲۰۲۱ را قبلا نیز منتشر کرده بودند.

لوری و مایکل یک بار دیگر نیز در روز عید شکرگزاری در آتلانتا که شهر محل تولد هاروی است دیده شده بودند. لوری هاروی قبلاً با سلبریتی هایی مانند دیدی و پسرش جاستین کامبز در سال ۲۰۱۸ رابطه نزدیکی داشته و شایعاتی در مورد رابطه او با رپری به نام Future در سال گذشته و همچنین تری سانگز نیز به گوش رسیده بود. مایکل بی جردن و دختر استیو هاروی روز یکشنبه با یک پست اینستاگرامی عاشقانه، برای اولین بار به طور رسمی رابطه خود را علنی کردند.

او در سال ۲۰۱۷ نیز مدتی با ممفیس دپای فوتبالیست هلندی وارد رابطه شده بود. ستاره فیلم Creed نیز که اکنون ۳۳ ساله است در ماه نوامبر گذشته به عنوان جذاب ترین مرد زنده جهان انتخاب شده و گفته بود که از این انتخاب بسیار خوشحال است. مایکل بی جردن پس از انتخاب به عنوان جذاب ترین مرد جهان گفته بود: "می دانید همه همیشه این را به شوخی می گفتند. مثلا می گفتند مایک این عنوان تنها چیزی است که به احتمال زیاد به آن نخواهی رسید. اما باشگاه خوبی است که می توان عضو آن بود".

مایکل بی جردن و دختر استیو هاروی روز یکشنبه با یک پست اینستاگرامی عاشقانه، برای اولین بار به طور رسمی رابطه خود را علنی کردند. لوری هاروی در کنار پدرش استیو هاروی (مجری مشهور آمریکایی)

منبع: روزیاتو

کد مطلب: ۱۸۹۹۲۶
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر