تازه‌ترین خبر از وضعیت جسمی اسدالله یکتا/ حال وی رو به بهبود است

سرنا_فرزند اسدالله یکتا با اشاره به بهبودی نسبی پدرش ابراز امیدواری کرد که این هنرمند، احتمالاً امروز از بیمارستان مرخص شود.

محمد یکتا، فرزند اسدالله یکتا، بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده بود، از وضعیت پدرش گفت.

او در این مورد توضیح داد: «خوشبختانه حال عمومی پدرم رو به بهبود است و بعد از مشخص شدن جواب اسکن ریه‌اش، احتمالاً امروز از بیمارستان مرخص خواهد شد. البته باید ظرف دو هفته آینده در منزل نیز تحت مراقب باشد. بیمارستان به ما گفته است که یک دستگاه اکسیژن برایش تهیه کنیم که بعد از تست شدن قرار است در خانه مورد استفاده قرار دهد.»

یکتا در پایان صحبت‌هایش متذکر شد: «البته پدرم سه چهار روزی است که به دلیل حمله قلبی در بخش آی‌سی‌یو بستری شده و طبق نظر پزشکان بیمارستان تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفته است اما حال جسمانی‌اش خیلی بهتر از قبل است و بعد از ویزیت شدن و تشخیص پزشکان زمان ترخیصش از بیمارستان مشخص خواهد شد.»

اسدالله یکتا متولد سال ۱۳۲۶ است و پیشینه تئاتری دارد. او که در بیش از ۹۰ فیلم سینمایی و چند مجموعه تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است، چند روز قبل به دلیل ابتلا به کرونا و درگیر شدن ریه‌اش در بیمارستان بستری شده بود.

منبع: مهر

کد مطلب: ۲۰۷۲۷۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت