یکی دیگر از پیش‌بینی‌های کارتون سیمپسون ها نیز به حقیقت پیوست!

به تازگی یکی از کاربران توئیتر به نکته جالبی از انیمیشن محبوب سیمپسون ها برخورده و عنوان کرده که این سریال قدیمی اکران کریسمس آخرین فیلم ماتریکس را نیز پیش بینی کرده است.

پست اخیر یکی از کاربران در توئیتر پیش بینی دیگری را به فهرست پیش بینی های سیمپسون ها اضافه کرد. ظاهرا این سریال انیمیشن در یکی از قسمت های خود به اکران فیلم ماتریکس در ایام کریسمس نیز اشاره کرده بود. سریال سیمپسون ها که قدیمی ترین سریال کمدی و همینطور سریال انیمیشن تاریخ آمریکا به حساب می آید، طی بیش از ۳ دهه از پخش خود جوایز بسیاری را نیز از آن خود کرده است. سریال سیمپسون ها با دستمایه قرار دادن مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه ی آمریکا از دید انتقادی همواره بینندگان پروپاقرص زیادی داشته و به همین جهت نیز با وجود بیش از ۳۰ سال پخش همچنان از محبوبیت آن کاسته نشده است.

صداپیشگان سریال سیمپسون‌ ها نیز طی سال ها کمتر دستخوش تغییر شده اند، گویندگانی همچون دن کاستلانتا در نقش هومر، جولی کاونر در نقش مارج، نانسی کارترایت در نقش بارت و مگی و یاردلی اسمیت در نقش لیزا از اعضای ثابت سریال طی سال های متمادی بوده اند. از زمان شروع سیمپسون ها در سال ۱۹۸۹ تا به حال ۳۳ فصل از این انیمیشن جذاب پخش شده و قرار است به زودی در اوایل ژانویه ۲۰۲۰ فصل جدید و سی و چهارم آن نیز پخش شود. در همین حال، یکی دیگر از دلایل شهرت سیمپسون ها در بین بینندگان پیش بینی های عجیب و غیرمنتظره ای است که در قسمت های مختلف آن انجام گرفته اند و به واقعیت پیوسته اند.

lukeisamazing

حال، اخیرا کاربری در توئیتر یکی از همین پیش بینی های سیمپسون ها را به دیگران به اشتراک گذاشته است. این کاربر تصویری از یکی از قسمت های قدیمی سیمپسون ها را منتشر کرده و عنوان کرده که ظاهرا نویسندگان انیمیشن سیمپسون ها سال ها پیش بینی کرده بودند که یکی از قسمت های فیلم ماتریکس در کریسمس اکران می شود. در تصویری که این کاربر در توئیتر منتشر کرده کیانو ریوز را در پس زمینه ای برفی می بینیم که نشان از اکران این فیلم در کریسمس دارد. این کاربر توئیتر در توضیح این عکس جالب نوشته است که باور نمی شود انیمیشن سیمپسون ها این ماجرا را هم پیش بینی کرده باشند.

انیمیشن سیمپسون ها طی سال های گذشته وقایع مختلفی که در آینده دور یا نزدیک رخ می دهند را پیش بینی کرده است. برای مثال در قسمت دو هزارم سیمپسون ها که «بارت به آینده» نام دارد، به انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا و ورشکستگی کشور اشاره شده است. در یکی از صحنه های این قسمت ترامپ را در حالی پایین آمدن از پله های برقی در حالی که در احاطه ی هوادارانش است می بینیم، لحظه ای که مو به مو در دنیای واقعی نیز شاهد آن بودیم. این پیش بینی دقیق و خیره کننده بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت. با این حال، بسیاری از کاربران این پیش بینی ها را تصادفی می دانند و عقیده دارند که انیمیشن سیمپسون ها تنها به دلیل پخش طولانی مدت و پرداختن به موضوعات مختلف به صورت تصادفی به برخی اتفاقات اشاره کرده است.

حال جدیدترین نمونه از پیش بینی های سیمپسون ها به قسمت جدید فیلم ماتریکس با عنوان Matrix Resurrections یا رستاخیرهای ماتریکس اشاره دارد که در کریسمس اکران شد تا باز هم نشان داده شود که پیش بینی های سیمپسون ها تا چه حد می تواند دیوانه وار باشند. با وجود اینکه سیمپسون ها بیش از ۳۳ است که پخش می شود، همچنان فصل های تازه ای به آن اضافه می شود و کیفیت انیمیشن هم به هیچ وجه کاهش پیدا نکرده است. طرفداران انیمیشن سیمپسون ها منتشر پخش فصل ۳۴ام آن در روزهای ابتدایی سال ۲۰۲۲ هستند.

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۵۶۴۰۸
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت