«مینیون‌ها» به سینما برمی‌گردند

قسمت چهارم از انیمیشن «منِ نفرت انگیز» تابستان سال ۲۰۲۴ روی پرده نقره‌ای می‌رود.

 استودیو یونیورسال پیکچرز و کمپانی انیمیشن سازی ایلومینیشن ضمن اعلام این خبر، ۳ ژوئیه سال ۲۰۲۴ (۱۳ تیر ۱۴۰۳) را به عنوان تاریخ دقیق اکران قسمت جدید از این انیمیشن محبوب تعیین کردند که روایتگر ماجراجویی‌های یک ابرشرور اصلاح شده و ارتش مینیون‌های اوست.

 

«مینیون‌ها» به سینما برمی‌گردند

 استیو کارل، کریستین ویگ، پیر کافین، میراندا کازگرو و استیو کوگان برای صداپیشگی فصل جدید از این مجموعه انیمیشن خانوادگی بازخواهند گشت. کریس رناد (Chris Renaud) که دو قسمت اول مجموعه من نفرت انگیز را کارگردانی کرده بود، ساخت قسمت چهارم را نیز برعهده خواهد گرفت و مایک وایت فیلمنامه آن را قلم می‌زند. کریس ملدانری (Chris Meledanri) ، موسس ایلومینیشن، نیز تهیه کننده این فیلم خواهد بود.

هنوز جزئیاتی درباره داستان من نفرت انگیز ۴ اعلام نشده است اما احتمالا در این فیلم بار دیگر شاهد شیطنت‌های گورو، لوسی وایبد، مارگو، سیلاس رامزباتم و ارتش مینیون ها خواهیم بود.

اولین قسمت از مجموعه انیمیشنی من نفرت انگیز در سال ۲۰۱۰ روی پرده سینماها رفت. این فیلم با وجود بودجه ۶۹ میلیون دلاری در گیشه با استقبال خوبی مواجه شد و بیش از ۵۰۰ میلیون دلار فروش کرد. قسمت دوم از این انیمیشن در سال ۲۰۱۳ اکران شد و ۹۷۰ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار فروخت تا جایی که لقب سومین فیلم پرفروش ۲۰۱۳ و ۴۵امین فیلم پر فروش تاریخ سینما جهان را از آن خود کرد. من نفرت انگیز ۳ نیز در سال ۲۰۱۷ روی پرده سینماها رفت و فروش آن به بیش از یک میلیارد دلار رسید که یک موفقیت تجاری بسیار بزرگ محسوب می‌شود. 

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۵۷۵۷۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت