آلن دلون آماده مرگ خودخواسته نیست

در حالی که چندی پیش چند رسانه اخباری درباره تمایل آلن دلون ستاره سینمای فرانسه به مرگ خودخواسته منتشر کرده بودند، پسر این بازیگر این اخبار را انکار کرد.

آلن-فابین فرزند آلن دلون در واکنش به اخبار منتشر شده درباره تمایل پدرش به مرگ خودخواسته با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود این شایعات را رد کرد. 

فرزند ستاره مشهور سینمای فرانسه در این مطلب نوشت: «معمولاً این کار را نمی‌کنم، اما این ماجرا از کنترل خارج شده و بیش از دو هفته است که در پیام‌هایم، در به اصطلاح «مجله‌ها» و در کامنت‌هایم می‌خوانم که پدرم قصد دارد با استفاده از اُتانازی (مرگ خودخواسته) به زندگی خود پایان دهد. اما این خبر جعلی است!»

این بازیگر ۸۶ ساله تاکنون چندین بار در حمایت از اُتانازی صحبت کرده است که در سوئیس محل زندگی او امری قانونی است. اواسط ماه مارس، پسر دیگرش آنتونی در مصاحبه با شبکه RTL گفته بود به پدرش قول داده که هر وقت زمانش برسد، به او در مرگ خودخواسته کمک کند. برخی از رسانه‌ها بر اساس این صحبت‌ها اعلام کردند آلن دلون از پسرش آنتونی درخواست کرده برای انجام مقدمات این کار به او کمک کند و حتی با خانواده‌اش نیز خداحافظی کرده است. 

آلن-فابین ضمن تکذیب این خبر با افزودن تصاویری از سایت‌هایی که اخبار جعلی در این باره مخابره می‌کنند، روش کار این روزنامه نگاران را محکوم کرده و از آن‌ها خواسته پدرش را تنها بگذارند. او همچنین هشدار داده که در غیر این صورت گام بعدی دادگاه خواهد بود.

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۵۸۶۸۷
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت