پربیننده‌ترین سریال تاریخ نتفلیکس که رکورد خودش را زد

فصل دوم سریال بریجرتون (Bridgerton) پربیننده‌ترین سریال انگلیسی‌زبان تاریخ نتفلیکس شد و رکورد خودش برای فصل اول را شکست.

 فصل دوم این سریال در یک ماه اول انتشارش بیش از ۶۲۷/۱۱ میلیون ساعت از نتفلیکس مشاهده شده و رکورد فصل اول خودش را زد. بسیاری از طرفداران این سریال فصل دوم را جذاب‌تر از فصل اول دانستند. 

به‌جز داستان این سریال که باعث می‌شود چند ساعت به دور از تنش داستانی جذاب را تماشا کنی لباس‌ها و صحنه‌ها و آهنگ‌های این سریال هم مورد توجه قرار گرفته است. در فصل دوم هم مانند فصل اول آهنگ‌های خوانندگان مشهوری از جمله مدونا، هری استایلز، مایلی سایرس و... به صورت کلاسیک نواخته می‌شود که جذابیت فراوانی به این سریال داده است.

این سریال عاشقانه تاریخی که بر اساس کتاب‌های پرفروش جولیا کویین ساخته شده، در مورد خواهران و برادران بریجرتون است. در حالی که فصل اول سریال بریجرتون روی رابطه جذاب بین بزرگ‌ترین دختر به نام دافنه و سایمون دوک هستینگز تمرکز داشت، فصل دوم سریال Bridgerton تمرکز را بر شخصیت آنتونی و رابطه عجیبش با کیت شارما قرار داده است. اولین فصل از این سریال در انتهای سال ۲۰۲۰ منتشر شد و به پرسروصداترین سریال سال تبدیل شد.

منبع: همشهری آنلاین
کد مطلب: ۳۵۹۰۹۶
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت