ماکت سفینه فیلم «جنگ ستارگان» ۵۰۰,۰۰۰ تا یک میلیون دلار ارزش دارد

مجموعه‌ای از اشیا ماندگار فیلم‌های مشهور از جمله سفینه فیلم «جنگ ستارگان» و توپ والیبال فیلم سینمایی «دورافتاده» به فروش گذاشته می‌شوند.

ماکت سفینه «ایکس وینگ» فیلم «جنگ ستارگان» و «چکش تور» از جمله آثاری خواهند بود که در کنار مجموعه‌ای از گنجینه‌های فیلم‌های محبوب تاریخ سینما از ماه آینده و در هالیوود به مزایده گذاشته می‌شوند.

بیش از ۱۸۰۰ شی در حراجی که در فاصله ۲۱ تا ۲۴ ماه جولای (۳۱ خرداد تا ۳ تیر) برگزار می‌شود به فروش گذاشته خواهد شد و شرکت «پراپ‌استور» برآورد می‌کند ارزش کلی تمام این مجموعه آثار به بیش از ۹ میلیون دلار برسد.

گل سرسبد این حراجی ماکت سفینه «ایکس وینگ» متعلق به فیلم سینمایی «جنگ ستارگان: امیدی تازه» است که ارزش تقریبی آن بین ۵۰۰,۰۰۰ تا یک میلیون دلار برآورد شده است. این اثر برای نخستین‌بار در حراجی ارائه خواهد شد.

در این حراجی همچنین توپ والیبال «تام هنکس» در فیلم سینمایی «دورافتاده» نیز ارائه خواهد شد.

از دیگر آثاری که در این حراجی ارائه می‌شوند به چکش «تور» از فیلم «تور» که ارزش آن بین ۱۰۰,۰۰۰ الی ۱۵۰,۰۰۰ دلار برآورد شده و ماکت جتی که در فیلم «تاپ گان» مورد استفاده قرار گرفته است ارزش ۳۰,۰۰۰ الی ۵۰,۰۰۰ دلار برای آن تخمین زده شده است، اشاره کرد.

تعدادی اثر از فیلم‌های «ویل اسمیت» و «جانی دپ» نیز با ارزش‌های تقریبی ۱,۵۰۰ الی ۲,۵۰۰ دلار و ۳۰,۰۰۰ الی ۵۰,۰۰۰ دلار در این حراجی ارائه خواهد شد.

کت و شلوار «الویس پریسلی» در فیلم سینمایی «در نمایشگاه جهانی اتفاق افتاد» با ارزش تقریبی ۲۰,۰۰۰ الی ۳۰,۰۰۰ دلار، کیف پول «ساموئل ال جکسون» در فیلم «پالپ فیکشن» با ارزش ۳۰,۰۰۰ الی ۵۰,۰۰۰ و شمشیر «اوما تورمن» در فیلم «کیل را بکش» با ارزش ۲۰,۰۰۰ الی ۳۰,۰۰۰ دلار از دیگر مواردی هستند که در این حراجی به فروش می‌رسند.

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۵۹۵۷۴
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت