خاطره رضا کیانیان از مهدی صباغی

رضا کیانیان با به اشتراک گذاشتن خاطره‌ای تلخ از مهدی صباغی از این بازیگر فقید یاد کرد.

درگذشت مهدی صباغی، هنرمند تئاتر، سینما، تلویزیون و رادیو  در روز پنجشنبه ۱۲ خرداد چشم از جهان فروبست، بسیاری از همکاران او را سوگوار کرد.

رضا کیانیان بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در پستی اینستاگرامی، خاطره‌ای را از آن زنده‌یاد به اشتراک گذاشته است.

او نوشته است:

«وقتی جمشید اسماعیل‌خانی ازین دنیا رفت. من و مهدی صباغی و چند تا از بروبچه‌های بازیگر، جلوی مسجد بودیم. تو خیابون نیلوفر. منتظر گوهر.

مهدی خیلی گریه می‌کرد. پرسیدم تا به حال چند بار مُردی؟ با تعجب نگاه کرد. منظورم را متوجه نشده بود. گفتم روی صحنه تئاتر، تو فیلم‌ها و سریال‌ها چند بار مُردی. یادت نیست؟ گریه‌اش آرام شده بود. گفت چند بارش رو یادم نیست. بارها. گفتم جمشید هم چند بار مُرده بود. منم همین‌طور. ولی هنوز هستیم. یه بار هم تو زندگی می‌میریم. و بعدش دیگه نخواهیم بود. پس گریه نکن. از کجا که جای بهتری نریم. الان جمشید رفته. سن و سالش از من و تو کمتر بود. مرگ قانون نداره. اگه گریه می‌کنی، برای خودته. راستی چرا برای خودمان گریه می‌کنیم؟ وقتی داوود امیری رفت. در مراسم یادبودش، چند کلمه حرف زدم. یاد خاطرات مشترکم با او افتاده بودم. چند تایش را تعریف کردم و این که روز خاک سپاریش خیلی گریه کردم. نمی‌دونستم برای چی گریه می‌کنم. گفتم شاید برای تنهایی خودم.تسلیت به خانواده محترم مهدی. تسلیت به تئاتر و سینما و تلویزیون.»

منبع: برنا
کد مطلب: ۳۶۰۱۲۳
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت