«راسل کرو» پاپ را احضار روح می‌کند!

راسل کرو در فیلم هیجان انگیز ماوراء الطبیعی «جن‌گیر پاپ» می‌شود. جولیوس اوری، کارگردان فیلم ترسناک «ارباب»(Overlord) با موضوع جنگ جهانی دوم، کارگردانی این فیلم را برعهده دارد که در ماه سپتامبر تولید آن آغاز خواهد شد.

 راسل کرو در فیلم هیجان انگیز ماوراء الطبیعی «جن‌گیر پاپ» بازی می‌کند.

جولیوس اوری، کارگردان فیلم ترسناک «ارباب»(Overlord) در جنگ جهانی دوم، کارگردانی این فیلم را برعهده دارد که در ماه سپتامبر تولید آن آغاز خواهد شد.

راسل کرو قرار است در «جن‌گیر پاپ»(The Pope’s Exorcist) بازی کند، یک فیلم هیجانی ماوراء‌طبیعی که جولیوس اوری، خالق فیلم ترسناک «ارباب»(Overlord) در سال ۲۰۱۸، آن را برای پرده نقره‌ای سینما کارگردانی خواهد کرد.

کرو شخصیت واقعی پدر گابریل آمورث را به تصویر می‌کشد، کشیشی که به عنوان جن‌گیر ارشد واتیکان عمل می‌کرد و بیش از ۱۰۰۰۰۰ جن‌گیری در طول زندگی خود انجام داد. (او در سال ۲۰۱۶ در سن ۹۱ سالگی درگذشت.) آمورث دو  سری خاطرات نوشته است - یک جن‌گیر ،داستان خود را می‌گوید و یک جن‌گیر داستان‌های دیگر - و جزئیات تجربیات خود را از مبارزه با شیاطینی که مردم را در شرارت خود به‌چنگ انداخته بودند، روایت می‌کند.

«Screen Gems» قبلاً حق مادی و معنوی پخش خاطرات جن‌گیر اصلی را از مایکل پاتریک کازمارک و شرکت رسانه‌ای مذهبی «Loyola Productions» به دست آورده بود. این قرارداد شامل حقوق دو کتاب پرفروش بین‌المللی آمورث بود. همچنین مجموعه‌های دیگری از آمورث از گزارش‌های دقیق بیرون کشیدن روح شیطانی از وجود مردم از جاهای مختلف جهان منتشر شده است.

اوری کارگردان این فیلم در بیانیه‌ای گفت: هدفم این بود که با راسل کرو کار کنم. همکاری با او در «جن‌گیر پاپ» واقعا یک رویا است که به حقیقت می‌پیوندد.

شروع تولید «جن‌گیر پاپ» در ماه سپتامبر در ایرلند آغاز خواهد شد.

فیلمنامه فعلی توسط ایوان اسپیلیوتوپولوس با بازبینی‌های چاک مک‌لین ساخته شده است. «جن‌گیر پاپ» ازاینرو بر اساس پیش‌نویس‌های اصلی اصلاح شده چستر هستینگز و آر. دین مک کری از نسخه مایکل پترونی نوشته شده است.

راسل کرو که در سال ۲۰۰۰ برای بازی در گلادیاتور برنده جایزه اسکار شد، وارد دوران شلوغ حرفه بازیگری خود شده است.

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۶۰۷۰۱
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت