رابطه پنهانی بردلی کوپر با هما عابدین دستیار سابق هیلاری کلینتون فاش شد

بردلی کوپر و هما عابدین پس از آشنایی توسط آنا وینتور ظاهرا با هم وارد رابطه شده اند. این زوج چندین ماه است که یکدیگر را مخفیانه می‌بینند. عابدین، ۴۶ سال دارد و سابقاً از دستیاران ارشد هیلاری کلینتون بود. او همسر سابق آنتونی واینر، نماینده رسوای نیویورکی است. بردلی کوپر ۴۷ ساله و هما عابدین، هر دو از دوستان خوب سردبیر قدیمی ووگ، آنا وینتور هستند.

یک منبع نزدیک به این زوج گفت: «بردلی چند ماه است که بی سر و صدا، هما را می بیند، آنها درباره ارتباطشان واقعاً سکوت کرده اند.» این منبع افزود که عابدین اعتراف کرده است که با کسی در ارتباط است، اما هویت مرد جدید زندگی خود را حتی از آشنایانش هم مخفی نگه داشته است. رابطه با بردلی کوپر، تفاوت زیادی با ازدواج عابدین و آنتونی واینر دارد که در سال ۲۰۱۷ به دلیل ارسال پیام جنسی به یک نوجوان به ۲۱ ماه زندان محکوم شد.

آیا بردلی کوپر و هما عابدین با هم رابطه دارند؟

هما عابدین و همسر سابقش آنتونی واینر

او در مورد این تجربه دلخراش که باعث شد در وسط سیرک رسانه ای ناشی از رفتارهای مضحک شوهرش گیر بیافتد در کتاب خاطراتش با عنوان «هردو/ و: یک زندگی در چندین جهان» (Both/And: A Life in Many Worlds) نوشت. عابدین گفت که این خاطرات ایده آنا وینتور بود و افزود که این ویراستار معروف یکی از مهم ترین منابع آرامش او بود که در جریان آشفتگی عمومی ناشی از رسوایی شوهرش که ۱۰ سال از زندگی مشترک آنها می گذشت، به او کمک کرد. این زوج برنامه خود را برای جدایی در سال ۲۰۱۶ پس از سال ها رسوایی جنسی شرم آور و جنایتکارانه وینر اعلام کردند. گفته می شود که آنها هنوز در حال نهایی کردن طلاق خود هستند.آیا بردلی کوپر و هما عابدین با هم رابطه دارند؟این رابطه برای کوپر نیز که زندگی عاشقانه‌اش مدت‌هاست با روابط و شایعات در مورد مدل‌ها، ستاره‌های سینما و خوانندگان پاپ پر شده است، تغییر ایجاد کرد. کوپر قبل از اینکه با عابدین ارتباط برقرار کند با دیانا آگرون خواننده و بازیگر در ارتباط بود. منبع نزدیک به او گفت: «بردلی از دیانا آگرون جدا شد و شروع به دیدن هما کرد.»آیا بردلی کوپر و هما عابدین با هم رابطه دارند؟زندگی عشقی کوپر و عابدین نمی‌توانست متفاوت‌تر از این باشد، منبع نزدیک به آنها معتقد است وینتور، همانطور که می‌داند چگونه لباس انتخاب کند، می‌تواند یک زوج مناسب را باهم ست کند: «آنها برای یکدیگر عالی هستند. آنها هم در قدرت هستند و هم سیاست و امور انسانی.»
منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۶۱۰۸۶
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت