گرند مستر دنیای مارول زئوس نتفلیکس شد

جف گلدبلوم بازیگر فیلم «ثور: رگناروک» نقش زئوس را در سریال نتفلیکس بازی می کند.

جف گلدبلوم بازیگر فیلم رگناروک در سریال کمدی سیاه مربوط به اسطوره‌ های یونان نتفلیکس با عنوان «کیاس» در نقش زئوس خدای انتقام‌جو ظاهر می شود. چارلی کوول سازنده و نویسنده این مجموعه است.

 

جف گلدبلوم در این مجموعه جایگزین هیو گرانت می شود که در ابتدا برای این نقش انتخاب شده بود اما به دلیل در دسترس نبودن در تاریخ تولید، مجبور به کناره گیری از این مجموعه شد.

 

گلدبلوم به گروه بازیگران «کیاس» که شامل جانت مک‌تیر، کلیف کورتیس، دیوید تیولیس، کیلیان اسکات، آرورا پرینو، میسیا باتلر، لیلا فرزاد، نبهان رضوان، راکی آیولا و استنلی تاونسند می‌پیوندد.

 

«کیاس» به عنوان یک برداشت جسورانه و کمدی سیاه معاصر از اساطیر یونان معرفی شده است که به بررسی عشق، قدرت و زندگی در جهان تبهکاران می پردازد.

 

گلدبلوم در این سریال نقش زئوسِ به ظاهر قدرتمند، اما به شدت دلواپس و انتقام‌جو را بازی می‌کند که مدت ها است از جایگاه خود به عنوان پادشاه خدایان لذت می‌برد. تا اینکه او یک روز صبح وقتی از خواب بیدار می شود، متوجه چین و چروک روی پیشانی خود می‌شود. سپس دوره روان رنجوری‌اش شروع می شود و او را در مسیری خطرناک قرار می دهد. زئوس متقاعد می شود که سقوطش در راه است و نشانه هایی از این سقوط را در همه جا می‌بیند.

 

فیلمبرداری این سریال قرار است اواخر تابستان امسال آغاز شود.

منبع: خبرگزاری صبا
کد مطلب: ۳۶۱۰۹۸
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت