اسپیلبرگ موزیک ویدئو ساخت

استیون اسپیلبرگ برای اولین بار در بیش از ۵۰ سال سابقه فیلمسازی خود، یک موزیک ویدئو را کارگردانی کرد.

کارگردان فیلم آرواره‌ها یک موزیک ویدئو را با استفاده از گوشی هوشمند خود و برای اولین آهنگ سولوی مارکوس مامفورد به اسم آدمخوار تهیه کرده است.

 

اسپیلبرگ تنها سلبریتی‌ای نیست که در ساخت این موزیک ویدئو دست داشت؛ کری مولیگان، بازیگر فیلم گتسبی بزرگ که همسر مامفورد است، نیز در این پروژه مسئول طراحی لباس و صدا بود.

 

مامفورد با انتشار یک پست، خبر ساخت این موزیک ویدئو را اعلام کرد: استیون اسپیلبرگ روز یکشنبه سوم ژوئیه (۱۲ تیر) در یک باشگاه ورزشی در نیویورک، اولین موزیک ویدئو تاریخ فعالیت خود را با گوشی هوشمندش و در یک برداشت ساخت.

 

اسپیلبرگ موزیک ویدئو ساخت

 

جایگاه اسپیلبرگ به عنوان یکی از بزرگترین کارگردانان هالیوود نو (دوره‌ای از سینمای هالیوود که از اواخر دهه ۱۹۶۰ آغاز شد) از ساخت آثار ماجراجویانه بزرگی چون ای. تی. موجود فرازمینی (۱۹۸۲) و ایندیانا جونز (۱۹۸۴/۱۹۸۹/۲۰۰۸) گرفته تا فیلم‌های ترسناکی چون آرواره‌ها (۱۹۷۵) ریشه می‌گیرد. فیلم آرواره‌ها یکی از آن فیلم هایی بود که ژانر سینمای ترسناک و مهیج را متحول کرد. 

 

محبوبیت فیلم‌های اسپیلبرگ معمولا محدود به قلمرو زمان نیست؛ به عنوان مثال فیلم کلاسیک پارک ژوراسیک (۱۹۹۳) با ترکیبی از ماجراجویی و تخیل و چاشنی وحشت با گذشت نزدیک به ۳۰ سال حتی امروز هم دیدنی است. استفاده دقیق و ظریف از جلوه های ویژه میدانی در ایجاد این خصیصه ارزشمند نقش مهمی ایفا می‌کند.   

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۶۱۲۳۴
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت