دکتر واتسن به کهکشان‌های دور می‌رود

«جود لا - Jude Law» بازیگر نقش دکتر واتسن در فیلم‌های اکشن شرلوک هولمز و شرلوک هولمز: بازی سایه‌ها در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ که در همان سال در قامت یک تئوریسین توطئه در فیلم شیوع ظاهر شد، به تیم جان واتس در جنگ ستارگان می‌پیوندد.

دکتر واتسن به کهکشان‌های دور می‌رود

جود لا بازیگر انگلیسی تبار که از دیگر نقش‌های قابل توجه او می‌توان به بازی در هوگو، عوارض جانبی، هتل بزرگ بوداپست، جاسوس و مجموعه‌های تلویزیونی پاپ جوان و پاپ جدید در طول سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۲۰ اشاره کرد، قرار است در فصل جدید جنگ ستارگان با عنوان جنگ ستارگان: دسته اسکلت - Star Wars: Skeleton Crew به کهکشان‌های بسیار دور برود.

این فیلم را جان واتس - Jon Watts آمریکایی کارگردانی می‌کند. سه‌گانه مرد عنکبوتی از ساخته‌های اوست.

واتس برای کارگردانی فیلم‌های ابرقهرمانی مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه، «مرد عنکبوتی: دور از خانه» و «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» در دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود.

در این سری از جنگ ستارگان که در دوران جمهوری جدید - New Republic era اتفاق می‌افتد، گروهی از بچه‌ها در کهکشان جنگ ستارگان گم شده‌اند و تلاش می‌کنند راه خود را به خانه بیابند.

تهیه کنندگی اجرایی این فیلم را که قرار است تابستان امسال فیلمبرداری شود، جان فاورو - Jon Favreau و دیو فیلونی - Dave Filoni بر عهده دارند.

جزئیاتی از نقش لا در این سریال فاش نشده است.

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۶۲۷۲۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت