بدون اکران آنلاین و نمایش در پلتفرم‌ها اتفاق افتاد

«بی همه چیز» در شبکه‌های ماهواره‌ای قاچاق شد

فیلم سینمایی «بی همه چیز» آخرین ساخته محسن قرایی بدون اکران آنلاین و نمایش در پلتفرم‌ها، از شبکه‌های ماهواره‌ای سر درآورد و آن‌ها به کرات در حال پخش نسخه باکیفیت این فیلم هستند.

«بی همه چیز» در شبکه‌های ماهواره‌ای قاچاق شد

«بی همه چیز» عنوان آخرین ساخته سینمایی محسن قرایی است که در سال 1400 و در دوران بازگشایی سینماها در ایام کرونا روی پرده رفت و موفق شد نزدیک به ده میلیارد تومان فروش کند.

همزمان با این فیلم تعداد دیگری فیلم هم روی پرده رفتند که همگی بلافاصله بعد از پایان نمایش عمومی خود به شکل آنلاین از طریق پلتفرم‌ها عرضه شدند، اما درباره «بی همه چیز» این اتفاق نیفتاد. در همان برهه زمانی خبری در رسانه‌ها منتشر شد که قرار است فیلم «قرایی» به عنوان ویژه برنامه نوروزی پلتفرم‌ها اکران شود که بازهم خبری نشد.

«بی همه چیز» که پیش بینی می‌شد در اکران آنلاین با موفقیت تجاری مواجه شود ، در سال 1401 هم از طریق پلتفرم‌ها عرضه نشد تا اینکه در نهایت نسخه قاچاق و البته با کیفیت آن از شبکه‌های ماهواره‌ای سر درآورد.

الان مدتی است که این فیلم روی آنتن شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان رفته و این شبکه‌ها به دفعات اقدام به پخش نسخه با کیفیت آن کرده‌اند. جواد نوروز بیگی تهیه‌کننده «بی همه چیز» هنوز واکنشی به این ماجرا نشان نداده است.

«بی همه چیز» از فیلم‌های برگزیده جشنواره سی و نهم بود که در این جشنواره توانست جایزه ویژه هیات داوران را از آن خودش کند. در این فیلم پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، هادی حجازی‌فر، پدرام شریفی، لاله مرزبان، مهتاب نصیر‌پور، فرید سجادی حسینی و باران کوثری بازی دارند.

منبع: فیلم نیوز
کد مطلب: ۳۶۴۱۵۰
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت