جایزه‌ یک جشنواره سینمایی به نهنگ رسید/جزییات

جشنواره پالم اسپرینگز برای نقش‌آفرینی در فیلم سینمایی «نهنگ» به برندن فریزر جایزه می‌دهد.

جایزه‌ یک جشنواره سینمایی به نهنگ رسید/جزییات

برندن فریزر برای بازی در فیلم «نهنگ» ساخته دارن آرونوفسکی با دریافت جایزه اسپاتلایت جشنواره فیلم پالم اسپرینگز ۲۰۲۳ تجلیل می‌شود.

 

«نهنگ» برمبنای نمایشنامه ساموئل دی. هانتر ساخته شده و داستان چارلی با بازی فریزر را تصویر می‌کند که یک معلم ادبیات انگلیسی چاق و منزوی است و سعی دارد روابطش با دخترش را بهبود ببخشد.

 

فریزر برای بازی در این نقش تاکنون جایزه تورنتو را دریافت کرده و نامزدی گلدن گلوب، گاتهام و جوایز منتخب منتقدان را کسب کرده است.

 

این بازیگر برای نقش‌آفرینی در فیلم‌هایی چون «سفر به مرکز زمین»، «تصادف»، «مسحور»، «جورج جنگل»، «حال و آینده»، «با افتخار»، «انفجاری از گذشته»، «کله‌پوک‌ها»، «روابط مدرسه»، «انسینو من» و سه‌گانه «مومیایی» شناخته می‌شود.

 

در تلویزیون هم او بازیگر سریال‌هایی چون «دووم پاترول»، «حرفه‌ای‌ها»، «کاندور»، «اعتماد»، «رابطه»، «خیزش تگزاس» و «اسکراب» بوده است.

 

پروژه‌های آینده فریزر شامل کمدی «برادران» به کارگردانی مکس بارباکو، «پشت پرده شب» اثر دالیبور استاچ و «قاتل ماه کامل» مارتین اسکورسیزی است.

 

پیشتر اعلام شده بود امسال با اهدای جایزه نخل صحرای جشنواره پالم اسپرینگز، از کیت بلانشت برای ایفای نقش در فیلم «تار» تجلیل می‌شود.

 

جوایز بین‌المللی فیلم پالم اسپرینگز ۵ ژانویه ۲۰۲۳ در مرکز همایش پالم اسپرینگز برگزار می‌شود و جشنواره تا ۱۶ ژانویه ۲۰۲۳ ادامه خواهد داشت.

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۶۴۷۸۲
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت