آیا مهران مدیری ممنوع الکار است؟/مرد هزار چهره در نقش یک رمال

مهران مدیری در فیلمی به کارگردانی محمود کلاری مدیرفیلمبرداری نامدار سینمای ایران و به تهیه‌کنندگی علی اوجی، مشغول بازی است.

آیا مهران مدیری ممنوع الکار است؟/مرد هزار چهره در نقش یک رمال

برخلاف آنچه این روزها در شبکه های اجتماعی دست به دست می‌شود و اعلام می‌شود که مهران مدیری بعد از ویدیویی که در آن توضیح کامل در خصوص برنامه دورهمی داد کماکان ممنوع کار است باید گفت مهران مدیری ممنوع کار نیست و این روزها مشغول بازی در یک فیلم سینمایی است.

طبیعی است که تلویزیون شرایط کار را کم کم برای ستاره ها و سرمایه هایش مهیا کند تا به تولیداتی غنی تر از آنچه امروز در تلویزیون روی آنتن است برسیم با توجه به اینکه تعدادی از چهره‌های محبوب و معروف و کاربلد تلویزیون این روزها از رسانه ملی فاصله گرفتند و این مسئله روی کیفیت تولیدات تلویزیون هم موثر بوده است مهران مدیری هم می تواند یکی از گزینه های رسانه ملی برای ادامه فعالیت باشد.

مصاحبه ای که از مهران مدیری درباره عدم پخش برنامه دورهمی منتشر شد و سپس بعد از بازگشت از سفر خارجی اش با انتشار ویدیویی توضیحات کامل تری از او شنیدیم  می‌تواند به این شایعات خاتمه دهد اما نبودن او و عدم فعالیت  موثر وفعال در  شبکه های اجتماعی فرصت را ایجاد کرد تا درباره او وتصمیمی  که رسانه ملی و یا وزارت ارشاد برای او دارد دامن بزند اما حضور او در فیلم جدید محمود کلاری می تواند صحه ای باشد  بر این مدعا که مهران مدیری ممنوع الکار نیست.

مهران مدیری در فیلمی که با نام اولیه "تابستان همان سال" کلید خورده و در حال حاضر به "همچون در یک آینه" تغییر نام یافته است با بودجه سرمایه‌گذار بخش خصوصی جلوی دوربین رفته و مهران مدیری نقش یک آینه‌بین و رمال را در آن بازی می‌کند.
منبع: برنا
کد مطلب: ۳۶۵۱۶۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت