جولیان سندز بازیگر بریتانیایی در کوه‌های آمریکا گم شد

جولیان سندز بازیگر بریتانیایی که برای پیاده‌روی به کوهستان رفته بود ناپدید شده است.

جولیان سندز بازیگر بریتانیایی در کوه‌های آمریکا گم شد

جولیان سَندز ۶۵ ساله که بازیگر فیلم‌هایی چون «اتاقی با یک چشم‌انداز» و «وارلوک» بود، جمعه در کوه‌های سن گابریل کالیفرنیا ناپدید شد و این در حالی است که وضعیت هوا در هفته‌های اخیر در این منطقه بسیار بد بود.

جولیان سندز بازیگر بریتانیایی در کوه‌های آمریکا گم شد

به گفته کلانتری محلی وی از حدود ۱۹:۳۰ جمعه ۱۳ ژانویه (یک هفته پیش) ناپدید شده است.

چند تیم از روز شنبه به دنبال او راهی منطقه شدند اما به دلیل احتمال سقوط بهمن و نامناسب بودن مسیر، محل را ترک کردند.

در بیانیه‌ای که از سوی پلیس منتشر شده گفته شده به محض این که آب و هوا اجازه دهد با هلیکوپتر و هواپیمای بدون سرنشین به جستجوی وی می‌پردازند.

پلیس اضافه کرده جستجوی زمینی وقتی آب و هوا بهتر شود و شرایط برای گروه‌های نجات امن‌تر شود دوباره از سر گرفته می‌شود.

سندز از سال ۲۰۲۰ در لس‌آنجلس زندگی می‌کند و به تازگی در درام «بندیکشن» با پیتر کاپالدی هم‌بازی شده بود. از دیگر فیلم‌های وی می‌توان از «دختری با خالکوبی اژدها»، «ترک لاس وگاس»، «اسمال ویل»، «۱۳ یار اوشن» و «شبح اپرا» یاد کرد.

منطقه کوهستانی بدلی بول حدود ۵۰ مایلی شمال شرقی لس‌آنجلس واقع و مقصدی محبوب برای اسکی‌بازان و کوهنوردان است، ولی باران سیل‌آسا و برف سنگین این منطقه را در روزهای اخیر خطرناک ساخته است.

همسر سندز که سال ۱۹۹۰ با هم ازدواج کرده‌اند، خبر مفقود شدن وی را همان جمعه داده بود.

از روز دوشنبه با توجه به سیگنال‌های گوشی همراه وی، روشن شد وی باید در این منطقه باشد، اما احتمالا با تمام شدن شارژ گوشی، امکان دنبال کردن وی با این سیگنال غیرممکن شد.

در همین حال ایندپندنت بریتانیا نیز گزارش کرده که پسر این بازیگر با یک کوهنورد محلی در منطقه به دنبال پدرش است و خانواده بشدت نگران سلامتی وی هم هستند.

گفته شده کوهنوردی همواره از ورزش‌های محبوب سندز بود. وی سپتامبر نیز تصاویری برای نوه‌اش فرستاده بود که نشان می‌داد در حال کوهنوری در سوییس است. خانواده با انتشار این تصاویر گفته‌اند اوهمواره دوست داشت در این موقعیت به یاد آورده شود.

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۶۵۳۰۳
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت