سریال نوید محمدزاده و احمد مهرانفر با سریال خارجی‌ها رقابت می‌کند

سریال «آکتور» به کارگردانی نیما جاویدی با بازی نوید محمدزاده و احمد مهرانفر در جشنواره «سریزمانیا» در فرانسه حضور پیدا کرد.

سریال نوید محمدزاده و احمد مهرانفر با سریال خارجی‌ها رقابت می‌کند

حدود ۴۰۰ سریال از کشورهای مختلف برای حضور در این جشنواره ثبت‌نام کردند که تنها ۸ سریال برای رقابت در بخش بین‌الملل پذیرفته شدند.

 نیما جاویدی، کارگردان و مجید مطلبی، تهیه‌کننده سریال «آکتور» که با این سریال در بخش رقابتی جشنواره «سریزمانیا» در فرانسه حضور دارند با برخی خبرنگاران رسانه‌های حاضر در این جشنواره گفتگو کردند.

اختتامیه این جشنواره معتبر اروپایی، شامگاه ۴ فروردین برگزار و نتایج داوری‌ها و اسامی برگزیدگان نهایی اعلام می‌شود. «آکتور» جدیدترین اثر نیما جاویدی با بازی نوید محمدزاده و احمد مهرانفر است که به جشنواره «سریزمانیا» یکی از بزرگترین رویدادهای بین‌المللی «سریال» در جهان راه یافته است.

حدود ۴۰۰ سریال از کشورهای مختلف برای حضور در این جشنواره ثبت‌نام کردند که تنها ۸ سریال برای رقابت در بخش بین‌الملل پذیرفته شده است. «آکتور» در کنار سریال‌هایی از کشورهای آمریکا، فرانسه، اسپانیا، ژاپن و… که محصولات شبکه‌های بزرگ اپل تی وی پلاس، آرته، هولو، پارامونت و پرایم ویدئو هستند به رقابت می‌پردازد.

این برای نخستین بار است که یک سریال ایرانی در یک جشنواره معتبر جهانی، پذیرفته و در بخش اصلی و رقابتی مورد داوری قرار می‌گیرد. «سریزمانیا» یکی از بزرگترین جشنواره‌های بین‌المللی «سریال» در جهان است که سالانه در شهر لیل فرانسه برگزار می‌شود.

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۶۶۶۶۹
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت