ظاهر شیک خانم بازیگر در کنار “کریس ایوانز”

آنا د آرماس بازیگر نامزد جایزه اسکار و کریس ایوانز بازیگر مشهور فیلم‌های مارول برای مراسم تبلیغ فیلم جدیدشان بسیار شیک به نظر می‌رسند.

ظاهر شیک خانم بازیگر در کنار “کریس ایوانز”

 آنا د آرماس 34 ساله و کریس ایوانس 41 ساله در حال ترک کردن مراسم تبلیغ فیلم جدیدشان به نام «Ghosted» در شهر نیویورک دیده شده‌اند!

آنا د آرماس و کریس ایوانس همبازی‌های فیلم جدید هالیوود در مراسم تبلیغ فیلم «Ghosted» مانند همیشه شیک و جذاب به نظر می‌رسند.

 
آنا برای این مراسم ظاهری شیک و تماما مشکی را انتخاب کرده بود. او کت و شلواری مشکی و ساده را با لوفرهای براق خود برای شرکت در این مراسم انتخاب کرده بود.

او ظاهر ساده خود را با یک کیف دستی از برند لوکس لویی ویتون با همکاری YK تکمیل کرده بود.

این کیف که طرح‌های رنگارنگ کدو بر روی طرح اصلی این برند فرانسوی دارد با قیمت 4 هزار دلار به فروش می‌رسد. این خانم بازیگر آرایش و موهای خود را نیز بسیار طبیعی و شیک آراسته بود.

آنا د آرماس

 

کریس ایوانز 41 ساله ظاهری اسپورت اما شیک را برای این مراسم برگزیده بود. او یک پیراهن پولو آبی رنگ را با شلوار جین آبی و کتونی‌های سفید رنگ ست کرده بود.

کریس ایوانز

قرار رمانتیک با افسر CIA

اولین پیش پرده از این فیلم عاشقانه، اکشن و ماجراجویی در ماه مارس منتشر شده است. این فیلم اولین پروژه همکاری آنا د آرماس و کریس ایوانز نیست! این دو بازیگر موفق قبلا در فیلم‌های «Knives out» و «The Gray Man» نیز با یکدیگر همکاری داشته‌اند.

این پیش نمایش کریس ایوانز را نشان می‌دهد که پس از یک قرار عاشقانه همه جا را به دنبال آنا د آرماس می‌گردد. به گزارش وقت صبح آنا پس از اولین قرار خود با کریس که خیلی خوب پیش رفته بود او را به کلی نادیده می‌گیرد و ناپدید می‌شود.

کریس به دنبال این دختر مرموز به لندن می‌رود، جایی که به محض رسیدن دزدیده می‌شود و توسط آنا د آرماس، که یک افسر سی آی اِی است، نجات پیدا می‌کند.

این فیلم در تاریخ 21 آپریل از شبکه پخش خانگی اپل پلاس منتشر خواهد شد.

منبع: وقت صبح
کد مطلب: ۳۶۶۹۳۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت