نگاهی به سریال های در حال پخش تلویزیون

پخش همزمان ۳ سریال تلویزیونی با یک بازیگر!

تلویزیون پس از پایان «نون خ»، با اضافه کردن یک سریال جدید و همچنین ادامه دادن پخش دو سریال دیگر ـ «گیلدخت» و «آتش و باد» ـ کنداکتور شبانه خود را در اردیبهشت ماه بسته است.

پخش همزمان ۳ سریال تلویزیونی با یک بازیگر!

سه سریالی که این شب ها از تلویزیون روی آنتن می روند، «گیلدخت»، «آتش و باد» و «تب و تاب» در ژانر درام و تاریخی هستند و  همچنان خبری از پخش سریال طنز نیست. این در حالی است که در شبکه نمایش خانگی، پس از پخش تعداد قابل توجهی سریال  ملودرام که دوز خشونت هم در آنها پررنگ بود و انتقادها از این رویه، حالا شاهد پخش سریال های کمدی و همچنین رئالیتی شوهایی در این ژانر هستیم.

اما نکته قابل ذکر دیگر در سریال های در حال پخش تلویزیون، حضور همزمان محمود پاک نیت در مقام بازیگر در هر سه سریال است. اگرچه حضور این هنرمند مقابل دوربین های این مجموعه ها در مقاطع مختلف زمانی رخ داده است، اما چینش سریال ها در کنداکتور پخش، ماجرا را به گونه ای رقم زده است که این روزها حضور پاک نیت در سریال ها پررنگ تر از قبل به نظر برسد.

گیلدخت

پخش همزمان ۳ سریال تلویزیونی با یک بازیگر!

بنابر این گزارش، پخش سریال «گیلدخت» که از آبان سال گذشته در تلویزیون آغاز شده است، همچنان دو روز در هفته روی آنتن شبکه یک سیما ادامه دارد.

سریال ۶۰ قسمتی «گیل‌دخت» از این هفته پنجشنبه‌ها و جمعه ها از شبکه یک سیما ساعت ٢٢:١٥ پخش می‌شود و این مجموعه تا اواخر بهار سال ١٤٠٢ روی آنتن خواهد بود.

«گیل دخت» عنوان سریال تاریخی‌ است که توسط مجید اسماعیلی کارگردانی شده است. فیلمنامه این سریال را مجید آسودگان به سفارش مرکز فیلم و سریال معاونت برون مرزی سازمان صدا و سیما نوشته و نگارش آن حدود پنج سال زمان برده است. این سریال حکایت گلنار و اسماعیل است که در میان هیاهو و مهلکه قجری تار و پود دلشون با مهر و محبت هم بافته می شود و ... .

آتش و باد

پخش همزمان ۳ سریال تلویزیونی با یک بازیگر!

سریال «آتش و باد» نیز پخش خود را در ایام نوروز آغاز کرد و پخش آن این روزها از شبکه سه سیما همچنان ادامه دارد.

سریال «آتش و باد» که پیش از این در ایام رمضان هر شب بعد از اذان مغرب روی آنتن می رفت، ادامه‌ی آن این شب ها در ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به پخش می رسد.

حسین محجوب، محمود پاک‌نیت، لاله اسکندری، نادر فلاح، فرخ نعمتی، سهیلا رضوی، قاسم زارع، داریوش کاردان، میرطاهر مظلومی، رامین ناصرنصیر، مهدی فقیه، کریم اکبری مبارکه، صدرالدین حجازی، بیوک‌ میرزایی، مهران نائل از بازیگران این سریال هستند.

سریال «آتش و باد» به کارگردانی مجتبی راعی و تهیه‌کنندگی حسن نجاریان در ۵۸ قسمت تا انتهای اردیبهشت در جدول پخش شبکه سه سیما قرار دارد.

«تب و تاب»

پخش همزمان ۳ سریال تلویزیونی با یک بازیگر!

پخش سریال «تب و تاب» هم از شنبه (نهم اردیبهشت) از شبکه دو آغاز شده است.

سریال «تب و تاب» با موضوع خانواده ایرانی و توجه به سبک زندگی روانه آنتن خواهد شد. در بخشی از خلاصه داستان آمده: «مه‌لقا از سفر بازمی‌گردد و مشتاقانه منتظر دیدن پسر بزرگش معین است ولی مشخص نیست چرا معین به استقبال مادر نرفته است...»

در این سریال بازیگرانی همچون محمود پاک نیت، فرشته سرابندی، خیام وقار کاشانی، حدیث نیک رو، ایوب آقاخانی، حمیدرضا نعیمی، نسرین مرادی، امیر حامد و... به ایفای نقش پرداخته‌اند.

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۶۷۴۳۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت