چهره دیدنی بروس لی و بازیگر زن سرشناس در ۷۰ سالگی!/ عکس

هوش مصنوعی چهره‌ی کهنسال سلبریتی‌های فوت‌شده را بازسازی کرده است. از تماشای چهره کهنسال بروس لی و صورت چین‌خورده آدری هپبورن ستاره سرشناس هالیوود شگفت‌زده خواهید شد.

چهره دیدنی بروس لی و بازیگر زن سرشناس در ۷۰ سالگی!/ عکس

این روزها برخی از مخاطبان فناوری گله‌مندند که به هوش مصنوعی بیش‌ازحد پرداخته می‌شود، اما واقعیت این است که هوش مصنوعی چیزی نیست که فراموش شود یا بحث در مورد آن کنار گذاشته شود. به‌عنوان کسی‌ که موشکافانه اخبار و روند پیشرفت تکنولوژی را دنبال می‌کند، چاره‌ای نداریم جز اینکه این بخش را به‌عنوان سرگرمی‌ای آگاه‌کننده در نظر بگیریم و بفهمیم هر بار چه ایده‌هایی با میدجرنی یا سایر ابزارهای تولید تصویر هوش مصنوعی ساخته شده‌اند، پیاده‌سازی آن‌ها تا چه اندازه موفق بوده، هوش مصنوعی در تصحیح اشکالاتش چه میزان پیشرفت کرده است و غیره. بنابراین در کنار لذت بصری می‌توانیم به مواردی دست پیدا کنیم که تیزبینی‌ و نکته‌سنجی‌مان را افزایش می‌دهد.

 

این بار هوش مصنوعی به دنیای سلبریتی‌هایی که دیگر در میانمان نیستند رفته و پیری آن‌ها را برایمان تصویرسازی کرده است. در ادامه می‌توانید چهره‌ی افراد معروفی مثل مایکل جکسون، جان لنون، فردی مرکوری و بسیاری دیگر را با موهای سپید و صورت جاافتاده تماشا کنید.

5887803

5887802

منبع: زومیت
کد مطلب: ۳۶۹۳۲۰
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت