حضور یانگوم در یک فیلم ایرانی خبرساز شد

رییس مجلس ویتنام طی دیدار با قربان محمدپور کارگردان سینمای ایران، از حمایت برای تولید فیلم سینمایی «عاشقی در هانوی» خبر داد.

حضور یانگوم در یک فیلم ایرانی خبرساز شد

وونگ دین هوئه رئیس مجلس ویتنام از روز گذشته سه‌شنبه ۱۷ مرداد به ایران سفر کرده تا در پنجاهمین سالگرد روابط دیپلماتیک ایران و ویتنام حضور پیدا کند. قربان محمدپور کارگردان سینمای ایران طی دیداری که با رئیس مجلس ویتنام داشت درباره موانعی که سد راه تولید فیلم «عاشقی در هانوی» شده است، صحبت کرد.

 وونگ دین هوئه نیز از ساخت اولین فیلم سینمایی که می‌تواند محصول مشترک سینمای ایران و ویتنام باشد و قرار است در سه کشور ایران، ویتنام و چین فیلمبرداری شود، ابراز خرسندی کرده و از سفیر ویتنام در ایران و معاون وزیر فرهنگ این کشور که او را در این جلسه همراهی می‌کردند، خواست تا حمایت‌های لازم از این پروژه صورت گیرد.

فیلم سینمایی «عاشقی در هانوی» پیش از این قرار بود قبل از شیوع ویروس کرونا، در کشور ویتنام تولید شود که به دلیل گسترش این بیماری و بسته شدن مرزهای کشور ویتنام، تولید این فیلم به تعویق افتاد. این در حالی است که قربان محمدپور پیش از این با بازیگر کره‌ای لی یونگ (بازیگر نقش یانگوم) برای بازی در این فیلم به توافق رسیده بود.

آخرین خبرها از حضور یانگوم در یک فیلم ایرانی | در دیدار کارگردان ایرانی و رئیس مجلس ویتنام چه گذشت؟

 
منبع: همشهری آنلاین
کد مطلب: ۳۶۹۶۸۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت