روایت کارگردان سریال «آخرین بازمانده از ما» از بحث برانگیزترین شخصیت فصل دوم

شورانر سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) اخبار تازه‌ای در خصوص روند تولید فصل دوم سریال منتشر کرده است و از حضور یکی از شخصیت های اصلی نسخه بازی آخرین بازمانده از ما خبر می دهد.

روایت کارگردان سریال «آخرین بازمانده از ما» از بحث برانگیزترین شخصیت فصل دوم

کریگ مزین خالق سریال آخرین بازمانده از ما،وضعیت کنونی انتخاب بازیگر برای فصل دوم را مشخص کرد. 

 

فصل دوم آخرین بازمانده از ما

این سریال اقتباسی از بازی معروف شرکت ناتی داگ در پلتفرم پلی‌استیشن است که پیشتر در سال جاری این بازی منتشرشده در سال ۲۰۱۳ را به تصویر کشید. در این سریال، در حالی که یک بیماری مسری قارچی در سراسر آمریکا شیوع پیدا کرده است، مردی به نام جوئل میلر (با بازی پدرو پاسکال) قاچاقچی رنج‌کشیده‌ای‌ست که به امید درمان این بیماری، الی ویلیامز (با بازی بلا رمزی) را از یک سر آمریکا به طرف سالت لیک سیتی در آن سوی کشور در ایالت یوتا می‌برد.

 

فصل دوم آخرین بازمانده از ما

کریگ مزین در گفتگویی با مجله هالیوود ریپورتر از شرایط فصل دوم آخرین بازمانده از ما و مشخصا انتخاب بازیگر برای نقش اَبی از شخصیت‌های اصلی نسخه گیم گفته است. این در حالی‌ست که اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا و انجمن بازیگران هالیوود برای حقوق بیشتر و شرایط کاری بهتر همچنان ادامه دارد و این مسئله روند تولید بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها را دچار مشکل کرده است. مشخص نیست که انتخاب نقش اَبی قبل از این اعتصاب‌ها صورت گرفته است یا نه و مزین هم در این خصوص شفاف‌سازی نکرده اما گفته که روند آماده‌سازی‌ها برای فصل دوم بدون مشکل بوده است:

«همه چیز در حال انجام بود، اما این اعتصاب ما رو در مسیرمون متوقف کرد. ببینین، انتخاب بازیگر نقش اَبی اولین نقشی بود که به آن پرداختیم. ما در تعیین نقش‌های اصلی خوب پیش رفته‌ایم، و مردم هم همیشه تعجب میکنن و و این رویه همچنان ادامه خواهد داشت. بنابراین امکان داره بعضی‌ها خوششون نیاد، اما من فکر می‌کنم که تا اینجای کار انتخاب‌های درستی داشتیم و بنظر میاد مخاطبین و آکادمی هم همین نظر رو داشته باشن.»

فصل دوم آخرین بازمانده از ما

چرا ابی اندرسون شخصیتی جنجالی در میان طرفداران آخرین بازمانده از ما است؟

در حالی که تمرکز عمده فصل یک سریال آخرین بازمانده از ما بر روی فراز و فرود‌های احساسی بین جوئل و الی و در این میان روایت‌هایی کوتاه از سایر بازماندگان است، اما فصول بعدی نوید گسترش دنیای سریال را می‌دهد. در بخش دوم بازی آخرین بازمانده از ما که سال ۲۰۲۰ منتشر شد، یک شخصیت اصلی جدید به نام اَبی اندرسون (با صداپیشگی لارا بیلی) وارد داستان شد، کسی که از سربازان گروه جبهه آزادسازی واشنگتن یا به اصطلاح گرگ‌ها است. در ادامه بازی، ارتباط مستقیم او با بخش اول بازی بیش از پیش آشکار می‌شود.

فصل دوم آخرین بازمانده از ما

اَبی پیش از ملحق‌شدن به گرگ‌ها (دبلیو ال اف مخفف جبهه آزادی بخش واشنگتن هست)، به همراه با پدرش، جری، پزشکی که بعدها مسئول معاینه الی و پیدا کردن درمان شد، عضو شورشیان فایرفلای بود. اما همانطور که در اپیزود شوکه‌کننده پایانی فصل اول سریال دیدیم، جری و باقی اعضای فایرفلای که مانع جوئل برای نجات الی از بیمارستان شده بودند، توسط او کشته شدند. و اما اَبی در جستجوی گرفتن انتقام پدرش بخش دوم بازی را با اقدامی خشونت‌آمیز آغاز می‌کند تا سرنوشت هر سه شخصیت‌ها به طور شگفت‌آوری به یکدیگر گره بخورد.

فصل دوم آخرین بازمانده از ما

به دنبال انتشار بخش دوم بازی آخرین بازمانده از ما، دیری نپایید که کارهای اَبی از او شخصیتی جنجالی ساخت. انتخاب بازیگر برای نقش اَبی یکی از دشوارترین کارها برای کریگ مزین است چرا که نه تنها کاراکتر ابی در میان طرفداران این بازی بسیار بحث برانگیز شده است، بلکه برای جذب کردن مخاطبان، باید بازی بی نقصی در حد و اندازه‌های پاسکال و رمزی داشته باشد. در همین راستا، اظهارات مزین در خصوص اولویت انتخاب نقش اَبی نشان می‌دهد که تیم ساخت سریال آخرین بازمانده از ما در ساخت فصل دوم بسیار هوشمندانه و مسئولانه عمل می کنند.

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۶۹۹۲۳
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت