کارگردان سینمایی که راننده اسنپ بود عذرخواهی کرد

کاوه صباغ زاده با انتشار یک استوری از فعالیت خود در تاکسی اینترنتی اسنپ به دلیل نبود کار در سینما و فشار مالی خبر داد و از قطع همکاری خود با این تاکسی اینترنتی گفت.

کارگردان سینمایی که راننده اسنپ بود عذرخواهی کرد

کاوه صباغ‌ زاده که فیلم‌های قابل قبولِ «ایتالیا ایتالیا» و «رمانتیسم عماد و طوبا» را به تهیه‌کنندگی پدرش، مهدی صباغ‌ زاده کارگردانی کرده، با انتشار یک استوری از فعالیت خود در تاکسی اینترنتی اسنپ به دلیل نبود کار در سینما و فشار مالی خبر داد.

 

کاوه صباغ‌ زاده همچنین در واکنش به حاشیه‌های اخیر اسنپ که با واکنش مردم روبرو شده، از قطع همکاری خود با این تاکسی اینترنتی خبر داد.

 

درحالی کارگردانی چون کاوه صباغ‌زاده که سابقه سالها دستیاری و برنامه‌ریزی نیز در کارنامه دارد از بیکاری در سینما و فشار مالی و اجبار به کسب درآمد از رانندگی تاکسی گفته که در روزهای اخیر محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از رشد اقتصاد فرهنگ و هنر به عنوان دستاورد دولت خبر داده بود!

 

وقتی وضعیت کاوه صباغ‌زاده با ساخت دو فیلم مقبول و پدر شناخته شده‌ای چون مهدی صباغ‌ زاده به عنوان تهیه‌کننده و پخش‌کننده سینما این است، بد به حال بقیه.

 

با صحبت های آقای وزیر احتمالا فقط خواص تعریف شده در دایره مراکز قدرت فرهنگی و هنری باید کار مرتبط با سینما داشته باشند ولو با کمترین دانش و شناخت سینمایی و هنری و بقیه سماق بمکند.

1629149_626

منبع: عصر ایران
کد مطلب: ۳۷۰۱۵۸
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت