خانه مرلین مونرو در معرض خطر تخریب ؟ / جزئیات و عکس

در خبری اعلام شد که خانه مریلین مونرو در معرض تخریب قرار گرفته است.

خانه مرلین مونرو در معرض خطر تخریب ؟ / جزئیات و عکس

 در خبری اعلام شد که خانه مریلین مونرو بازیگر قدیمی سینما در شهر لس آنجلس در معرض تخریب قرار گرفته است.

پس از آن که تعداد زیادی از دوستداران سینما با ارسال نامه‌ای به شورای شهر لس آنجلس از این مرکز خواستند از تخریب این ساختمان توسط نالک جدید جلوگیری کند، املاک این هنرپیشه مشهور توسط شهرداری لس آنجلس از خطر تخریب نجات یافت.

خانه ستاره فقید در سال ۲۰۱۷ توسط شرکت ساختمانی Glory of the Snow LLC به قیمت ۷.۲۵ میلیون دلار خریداری شد. شش سال بعد، یک تراست به همین نام، ملک را به مبلغ ۸.۳۵ میلیون دلار در ژوئیه ۲۰۲۳ خریداری کرد و برای تخریب آن درخواست مجوز تخریب ساختمان و ایمنی داد.
شورای شهر لس آنجلس پس از اعطای مجوز تخریب برای ساختمان مریلین مونرو، روز پنجم سپتامبر به این موضوع ورود کرد و در جلسه این شورا در روز هشتم سپتامبر، به اتفاق آرا به تعلیق مجوز و حفظ خانه رای داد.
گفتنی‌ست که مریلین مونرو هنرپیشه مشهور امریکایی اول ماه ژوئن سال ۱۹۲۶ به دنیا آمد و روز جهارم آگوست سال ۱۹۶۲در سن ۳۶ سالگی در اثر مصرف بیش از حد باربیتورا درگذشت.

انستیتوی فیلم آمریکا این بازیگر را در رده ششمین زن فهرست بزرگ‌ترین افسانه‌های زن در دوران طلایی هالیوود قرار دا

 

خانه او پس از مرگش چندین بار بازسازی شده، اما جزئیات در آن حفظ شده است

خانه او پس از مرگش چندین بار بازسازی شده، اما جزئیات در آن حفظ شده است
این خانه در حومه لس آنجلس قرار دارد

این خانه در حومه لس آنجلس قرار دارد

آشپزخانه

آشپزخانه

نمایی از داخل خانه

نمایی از داخل خانه

استخر خانه
استخر خانه
استخر خانه مرلین مونرو
استخر خانه مرلین مونرو
او این خانه را ۷۵ هزار دلار خریداری کرد
خانه او به فروش گذاشته شده است

اتاق نشیمن

اتاق نشیمن

خانه این بازیگر مشهور ،۴ اتاق خواب و سه حمام دارد به علاوه ی یک استخر شنا، باغچه ای بزرگ و یک محوطه مخصوص مهمانان در آن به چشم میخورد.
این خانه در محله “برنت وود” قرار داشته و ۲۶۲۴ متر مربع مساحت دارد و گچ کاری های ظریفی بر روی سقف آن انجام شده است.

مرلین مونرو این خانه را  به قیمت ۷۵ هزار دلار خریداری کرده بود.

در سال ۲۰۱۲ این خانه به قیمت ۵.۱ میلیون دلار به فروش رسید. با وجود بازسازی های چندباره این خانه هنوز جزئیات خود را حفظ کرده و به همان شکل باقی مانده است. او در آگوست سال ۱۹۶۲ بعد از خوردن مقادیر زیادی از قرص های آرامش بخش در این خانه خودکشی کرد.

البته مرلین مونرو در روزهای پایانی عمرش از بیماری افسردگی رنج می برد؛ به همین دلیل پس از مرگ او نظریه های گوناگونی درباره مرگ او شکل گرفتند.
 
برخی عقیده داشتند او برای رهایی از دردش مقداری بیش از اندازه معمول از قرص های آرام بخش را استفاده کرده و به قولی اوردز کرده است. عده ای هم می گفتند به خاطر افسردگی شدیدش دست به خودکشی زده است و دسته ی سوم هم، که بخشی از آنها که بازپرس های قضایی بودند نظریه قتل او را مطرح کردند. به هر حال این خانه جایی است که “مرلین مونرو” آخرین سکانس های زندگی اش را در آنجا بازی کرد.
منبع: بانی فیلم
کد مطلب: ۳۷۰۴۵۵
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت