ایفای نقش کریتوس توسط دوئین جانسون حقیقت دارد؟

به تازگی شایعات عجیب و غریبی حول محور ایفای نقش کریتوس توسط دوئین جانسون در مجموعه تلویزیونی God Of War به گوش می‌رسد.

ایفای نقش کریتوس توسط دوئین جانسون حقیقت دارد؟

به گزارش gamingbible، بازار داغ تولید اقتباس‌های سینمایی و تلویزیونی از فرنچایزهای شناخته شده صنعت بازی‌های ویدیویی سبب شده تا کمپانی سونی با تمام توان به این حوزه ورود کرده و فرنچایزهای شناخته شده خود را به فیلم و سریال تبدیل نماید. حال نوبت به یکی از مشهورترین و پرافتخارترین مجموعه عناوین مدیوم بازی‌های ویدیویی تحت عنوان God Of War (خدای جنگ) رسیده که تحت یک مجموعه تلویزیونی، توسط کمپانی آمازون مورد اقتباس قرار بگیرد.

 

مهم‌ترین و اساسی‌ترین دلیلی که سبب محبوبیت و شهرت فرنچایز God Of War شده است، نیمه خدا و انسانی به نام کریتوس می‌باشد که با خشم بی حد و اندازه خود نه تنها تمامی خدایان المپیوس را به خاک و خون کشید، بلکه در بازی‌های جدید این مجموعه، به سبب مسئولیت‌های پدرانه‌ای که داشت، خشم و عصبانیت را کنار گذاشت و روایتی منحصر به فرد را در حماسه نورس پدید آورد. مسئله‌ای که کار را برای بازیگر اقتباسی آن بسیار سخت و پیچیده خواهد کرد. بازیگری که می‌بایست جنبه‌های مهمی از شخصیت کریتوس را به معرض نمایش گذاشته و شایعات بسیاری حول محور نام آن در فضای مجازی به گوش می‌رسد.

یکی از پر سر و صداترین شایعات این چند وقت اخیر، ایفای نقش کریتوس توسط دوئین جانسون بود که واکنش منفی طرفداران فرنچایز خدای جنگ را در پی داشت. اتفاقی جنجالی که در نهایت واکنش کارگردان این فرنچایز یعنی کوری بارلوگ را برانگیخته است. او در پاسخ به توییت یکی از طرفداران حول محور دوئین جانسون پاسخ داد که:

باید بگویم که به معنای واقعی کلمه تاکنون همچین خبری را نشنیده‌ام.

دوئین جانسون از جنبه ظاهری شاید که بتواند کریتوسی عظیم‌الجثه و هیکلی را به تصویر بکشد اما قطعاً توانایی نمایش جنبه‌های انسانی و خشم وی را نخواهد داشت. کریستوفر جاج که به عنوان صداپیشه شخصیت کریتوس در بازی‌های جدید God Of War حسابی خوش درخشیده، طی ماه‌های گذشته برای ایفای نقش در سریال اقتباسی آن ابراز علاقه کرده بود که بعید به نظر می‌رسد خواسته وی رنگ و بوی واقعیت به خود ببیند.

در هر حال تا اعلام رسمی بازیگران سریال God Of War توسط کمپانی آمازون باید صبر کرد و از توجه به شایعات بی‌اساس خودداری نمود. 
منبع: صاحب خبر
کد مطلب: ۳۷۰۴۶۲
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت