سلبریتی های مردی که به عمل های زیبایی خود اعتراف کردند

عمل های زیبایی همواره موضوعی تابو بوده است، به ویژه برای مردان. گرچه انجام عمل های زیبایی در هالیوود بسیار ریج است، اما سلبریتی ها معمولاً از صحبت درباره ی اینکه چطور ظاهر خود را تغییر داده اند، خودداری می کنند.

سلبریتی های مردی که به عمل های زیبایی خود اعتراف کردند

اما با رواج یافتن عمل های زیبایی و صحبت درباره ی آن در میان مردم، سلبریتی ها هم رفته رفته صریح تر درمورد این موضوع صحبت می کنند، از جمله سلبریتی های مرد.

کانیه وست

 

کانیه وست در سال ۲۰۱۸ اذعان کرد که در سال ۲۰۱۶ برای کم کردن وزن خود، عمل لیپوساکشن انجام داده بود. او گفت که می خواست برای طرفدارانش خوب به نظر برسد و دلش نمی خواست چاق خطاب شود.  وست همچنین گفت که مدتی به مسکن هایی که پزشک برای دوران نقاهت پس از عملش تجویز کرده بود، اعتیاد پیدا کرد.

او دراینباره گفت: «من عمل لیپوساکشن کردم چون دلم نمی خواست به من بگویید چاق. مثل آن هایی که در عروسی ام به راب [راب کارداشیان، برادر همسر سابقش کیم کارداشیان] گفتند چاق. قبل از اینکه من و کیم عقد کنیم، راب سوار هواپیما شد و برگشت خانه. بعد از عمل، به من مسکن دادند. روزی دو تا می خوردم که کم کم به آن اعتیاد پیدا کردم.»

سایمون کاول

سایمون کاول درباره ی عمل های زیبایی اش به صراحت صحبت کرده است، گرچه از نتیجه ی بعضی از آن ها راضی نبوده است.

او یک بار فاش کرد که انجام عمل های زیبایی را با تزریق بوتاکس شروع کرد اما زمان دقیق آن مشخص نیست.

با توجه به تصاویر ثبت شده از کاول طی سالیان، او احتمالاً از سال ۲۰۰۹ به بعد تزریق بوتاکس را آغاز کرده بود. با این حال، چهره ی او در سال ۲۰۱۸ دچار تغییری اساسی شد، زمانی که لیفت صورت انجام داد.

او در مصاحبه ای اذعان کرد که درد زیادی برای لیفت صورت متحمل شده بود اما از نتیجه راضی بود.

گمانه زنی ها درباره ی عمل های زیبایی کاول از سال ۲۰۱۶ آغاز شد، امری که او را واداشت تا در یکی از مصاحبه های خود اذعان کند «احتمالاً چند سال قبل در انجام عمل های زیبایی زیاده روی کرده بود».

او گرچه سال ها از بوتاکس استفاده کرده بود اما در آن مصاحبه اذعان کرد که رفته رفته شبیه به شخصیت های «فیلم های ترسناک» شده بود.

او در اینباره گفت: «یه دوره ای شاید یک کمی زیاده روی کردم. یک بار وقتی یک عکسی از قبل تغییراتم دیدم، برای یک لحظه خودم را نشناختم.»

او بعداً ادعا کرد که بوتاکس هایش را تخلیه کرده است و دیگر هیچ بوتاکسی در صورتش ندارد

با این حال، بعد از حضور کاول در یک برنامه ی تلویزیونی در سال ۲۰۲۲، بسیاری معتقد بودند چهره ی او بار دیگر دستخوش تغییراتی اساسی شده.

سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه طی سالیان تغییرات ظاهری زیادی داشته است. او یکی از معدود سلبریتی هایی است که در دهه ی ۱۹۹۰ به صراحت درباره ی این موضوع صحبت کرده بود. استالونه در مصاحبه ای اذعان کرد که به دلایل پزشکی، سمت چپ صورت خود را لیفت کرده بود.

ماجرا از این قرار است که وقتی مادرش داشت او به دنیا می آورد، پزشکان برای خارج کردن او به زور متوسل شدند و همین امر باعث آسیب دیدن عصب های سمت چپ صورت استالونه در هنگام تولد شد که نتیجه ی آن همان کجی معروف دهان او است. سال ها بعد وقتی استالونه خود را برای بازی در فیلم «راکی» آماده می کرد، وزن زیادی را از دست داد که باعث آویزان شدن سمت چپ صورتش شد. او برای حل این مشکل، سمت چپ صورتش را لیفت کرد.

استالونه در مصاحبه ی خود با اشاره به پشت گوش چپش گفت: «مردم این جای زخم را می بینند و فکر می کنند که صورتم را لیفت کرده ام. چیزی که نمی دانند این است که من این جای زخم را پشت گوش راستم ندارم. چه فکری می کنند؟ اینکه فقط پول لیفت کردن یک طرف صورتم را داشتم؟»

با این حال، برخی کارشناسان زیبایی گمان می کنند که استالونه احتمالاً طی سالیان عمل زیبایی دیگری هم انجام داده است.

جو جوناس

جو جوناس فاش کرده که از بوتاکس برای مقابله با نشانه های پیری استفاده می کند. او گرچه تأکید کرده هرگز قصد «زیاده روی کردن» ندارد اما از اینکه می تواند چین و چروک های صورتش را صاف کند خوشحال است، از جمله خط اخمش و جای زخمی که بین ابروهایش قرار دارد.

او درباره ی نگاه بدی که کماکان نسبت به عمل های زیبایی آقایی وجود دارد، گفته: «استفاده از بوتاکس را به خصوص برای اقایان عیب می دانند. من مردهای زیادی را می شناسم که این کار را انجام داده ولی از صحبت کردن درموردش خجالت می کشند. شاید دلیلش این باشد که یک چیزی نیست که با آن بزرگ شده باشیم، دست کم در مورد خودم که اینطور بوده. اما مسأله فقط این است که این یک چیزی است که ما در موردش حرف نمی زنیم. ولی من دوست دارم که بتوانیم این فضا را بشکنیم و درمورد چیزی که مسأله ی خاصی نیست صحبت کنیم.»

او همچنین گفته: «فکر نمی کنم این موضوع لزوماً چیزی باشد که باید از آن خجالت بکشیم. ما می توانیم راحت و صادقانه و با اعتماد به نفش درباره اش صحبت کنیم و از حرف زدن درباره ی واقعیت مان خجالت نکشیم.»

کریستین بیل

کریستین بیل از آن بازیگرهایی است که برای تبدیل شدن به نقش هایشان حاضرند دست به هر کاری بزنند و همین امر او را حتی به تغییر فرم دندان هایش واداشت.

بیل در سال ۲۰۰۰ فاش کرد که برای آنکه نقشش در فیلم «روانی آمریکایی»، پاتریک بیتمن، را بهتر به تصویر بکشد، فرم دندان هایش را عوض کرد.

او در آن زمان در مصاحبه ای گفت: «دندان های قبلی ام را دوست داشتم. یک قالب از آن ها نگه داشته ام. اما در مورد پاتریک بیتمن، فیزیک او از بیشتر شخصیت ها بسیار مهم تر بود.»

او به قدری مطمئن بود که این تغییر ظاهری باید در او صورت بگیرد که قبل از آنکه نقش به او محول شود، دندان هایش را تغییر داد.

بیل در اینباره گفت: «خودم را در آینه نگاه کردم و فهمیدم یک چیزی درست نیست. برای همین با خودم فکر کردم که دندان هایم را دوست دارم ولی آنقدری به آن ها وابسته نیستم که کل فیلم را به خاطرشان خراب کنم.»

انریکه ایگلسیاس

انریکه ایگلسیاس در سال ۲۰۰۳ خال معروف صورتش را برداشت. او همان زمان در مصاحبه ای دراینباره گفت: «یک روز که رفته بودم پیش دکتر به من گفت که می تواند در عرض ۵ دقیقه خالم را بردارد. من یک کمی فکر کردم و پرسیدم: “انجام دادن یا ندادنش چه عواقبی دارد؟” چون واقعاً برایم مهم نبود. اما دکتر به من گفت که این خال می تواند به مرور سرطانی شود. منم گفتم: “اوه، باشد. برش دار.”»

رابی ویلیامز

رابی ویلیامز گفته بعد از اظهارنظرهای منفی درباره ی ظاهرش، تصمیم گرفت از بوتاکس استفاده کند و از نتیجه نیز راضی بوده است.

او در اینباره گفته: «من بوتاکس کرده ام و واقعاً از آن راضی ام. سر آلبوم های آخرم می دیدم که مردم در شبکه های اجتماعی می گفتند خیلی پیر شده ام. من هم واکنشم این بود که “بله پیر شده ام.” من خسته بودم، مشکلات روحی و اضطراب داشتم و هر مشکلی که بود در صورتم خودش را نشان داده بود. واقعیت ذهنم روی صورتم آمده بود.»

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۷۱۵۹۶
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت