با داشتن یک جایزه تونی در کارنامه؛

یک بازیگر دیگر برای حمایت از فلسطین اخراج شد

سارا رامیرز بازیگر سریال «و درست مثل آن» برای حمایت از فلسطین از این سریال اخراج شد.

یک بازیگر دیگر برای حمایت از فلسطین اخراج شد

سارا رامیرز بازیگر سریال «و درست مثل آن» به فصل سوم این سریال باز نخواهد گشت. فصل سوم سریال «و درست مثل آن» بدون حضور یکی از بازیگرانش سارا رامیرز روی آنتن می رود و این بازیگر که در نقش چه دیاز در ۲ فصل گذشته بازی کرده بود از سریال اچ بی او مکس اخراج شد.

شایعات درباره اخراج رامیرز از روز سه شنبه با انتشار یک سری پست اینستاگرامی آغاز شد. رامیرز پیش از آن در یک پست از فلسطین حمایت کرد و حملات اسراییل را نسل کشی خواند و در پستی دیگر هالیوود را متهم کرد که بازیگران را به دلیل حمایت از فلسطین در جنگ با اسراییل، در لیست سیاه قرار داده است. حمایت وی از فلسطین از اکتبر ۲۰۲۳ و در بحبوحه درگیری غزه شروع شده بود.

به گزارش «بازفید» این بازیگر برنده جایزه تونی سه شنبه پیش در اینستاگرام نوشته بود: صنعت ما به شدت ریاکار است؛ از یک طرف جایزه می دهند و از طرف دیگر بازیگران طرفدار فلسطین را که از مردم غزه حمایت می کنند در لیست سیاه قرار می دهند تا اطمینان حاصل کنند که آنها همیشه بی کار می‌مانند.

این بازیگر در نهایت از همه طرفدارانش برای حمایت از او در مواقع سخت تشکر کرد.

فعالیت اینستاگرامی رامیرز حاکی از آن است که اعتقادات سیاسی او عاملی در خروج او از سریال «و درست مثل آن» بوده است، هرچند برخی منابع داخلی سریال سعی کرده اند، بگویند این شخصیت دیگر جایگاه مهمی در سریال نداشت.

این بازیگر که متولد مکزیک است در تظاهراتی که ۱۳ ژانویه در حمایت از مردم غزه در واشینگتن برگزار شده بود هم حضور داشت.

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۷۳۰۴۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت