عکس همسر و فرزندان بازیگر خاطره ساز!

اسدالله یکتا که در سینمای ایران به عنوان بازیگر کوتاه قامتان مطرح است، به تازگی در برنامه برمودا با اجرای کامران نجف‌زاده حضور یافت و به گفتگو با آقای مجری پرداخت.

عکس همسر و فرزندان بازیگر خاطره ساز!

بازیگر مجموعه عروسکی چاق و لاغر در برنامه برمودا درباره خواستگاری و مراسم ازدواج خود صحبت کرد و لقب سریعترین ازدواج در میان هنرمندان را از آن خود ساخت. در ادامه ماجرای جالب خواستگاری و ازدواج اسدالله یکتا را از زبان خودش می خوانید.

بیوگرافی  اسدالله یکتا

اسدالله انصاری یکتا (زاده ۲۳ آذر ۱۳۲۶ – تهران)[۱] بازیگر ایرانی است. او که در سینمای ایران به عنوان بازیگر کوتاه قامتان مطرح است در بیش از ۹۳ فیلم ایرانی به ایفای نقش پرداخته‌است. از او در اولین دوره جشن منتقدان در سال ۱۳۸۵ تقدیر شد که البته به دلیل بیماری نتوانسته بود در این مراسم حاضر شود. همچنین در سال ۱۳۸۹ در جشن «بچه‌های دیروز» با تجلیل از هنرمندان حوزه کودک و نوجوان، از وی تقدیر شد و تندیس قدردانی، توسط داود رشیدی به وی اهدا شد.

اسدالله یکتا

اسدالله یکتا بازیگر محبوب کوتاه قامت دنیای هنر در مورد ازدواج و خواستگاری عجیب و سریعش با مجری برنامه برمودا گفتگو کرد و به پاسخ سوالات آقای مجری چنین پاسخ داد:

مجری: سال 57 شما صبح رفتید خواستگاری کبری خانم و شب مراسم عروسی برگزار شد، اینقدر سریع؟

اسدالله یکتا: بله

مجری: رفتید خواستگاری چی گفتید بهشون؟

اسدالله یکتا:گفتم خانم خانما من هنرپیشه معروفم و نمی دونم شما من رو می شناسید یا نه، من با شما ازدواج کردم،ممکنه خانمی آقایی عکسی بگیرن، می خوام اختلافی نباشه بینمون.خانمم فکر کرد و گفت اشکال نداره تو مال منی و من هم مال تو،بله رو گفتیم ظهر خواستگاری و شب عروسی.

 
 

فیلم های اسدالله یکتا اسدالله یکتا

مجری:چقدر سریع و بدون تاخیر به قول  فاضل نظری :

من و جام می و معشوق

الباقی اضافات است

اگر هستی که بسم الله

در تأخیر آفات است

اسدالله یکتا

فیلم های اسدالله یکتا

اسدالله یکتا بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و تا کنون در آثاری چون مستوران، نیسان آبی، آخر خط، ستایش، چند میگیری گریه کنی، رسوایی، آدم و حوا، گشت 2، دارکوب، نهنگ عنبر، سامورایی در برلین، چاق و لاغر و…بازی کرده است.

اسدالله یکتا و همسر و فرزندانش

اسدالله یکتا بازیگر سینما و تلویزیون متولد 23 آذر 1326 است. او سال 57 با خانم کبری گرجی ازدواج کرد و سالهاست در کنار همسرش زندگی میکند و حاصل زندگی مشترک آنها چهار پسر به نام های اکبر، احمد، امیر و محمد و دو دختر است.

 

فیلم های اسدالله یکتا اسدالله یکتا بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و تا کنون در آثاری چون مستوران، نیسان آبی، آخر خط، ستایش، چند میگیری گریه کنی، رسوایی، آدم و حوا، گشت 2، دارکوب، نهنگ عنبر، سامورایی در برلین، چاق و لاغر و...بازی کرده است.

در کنار دیگر هنرمندان

 

اسدالله یکتا

 
منبع: رکنا
کد مطلب: ۳۷۳۲۲۰
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت