ماجرای قطع شدن انگشت دست مهران مدیری سر صحنه فیلمبرداری

همزمان با انتشار خبر فوت دو هنرور هنگام فیلمبرداری سریال سلمان فارسی، گزارش حادثه‌ای که برای مهران مدیری سر صحنه فیلمبرداری سریال قلب یخی افتاد منتشر شد.

ماجرای قطع شدن انگشت دست مهران مدیری سر صحنه فیلمبرداری

شرایط غیراستاندارد در سینما بارها کشته و مصدوم به جای گذاشته است، روز پنج‌شنبه دهم اسفند فیلمبرداری سریال سلمان فارسی به کارگردانی داود میرباقری با حادثه‌ای همراه بود. عوامل مشغول فیلم‌برداری سریال در روستای خیج شاهرود بودند که بر اثر فرو ریختن پل، بر سرِ هنروران این سریال دو نفر فوت شدند و چهار نفر مصدوم.

 
اما این اولین باری نیست که سینمای ایران با چنین اتفاقاتِ ناخوشایندی مواجه می‌شود، از شلیک گلوله به سر کارگردان، تا سقوط منجر به مرگ بازیگر از روی گاری تا همین فرو ریختن پل بر سر هنرواران سریال سلمان فارسی که همگی تلخ و جانکاه هستند.

یکی دیگر از نمونه‌های آسیب جدی سر صحنه فیلمبرداری اتفاقی ست که برای مهران مدیری در یک سریال افتاد.

انگشت دست راست مهران مدیری سر صحنه | علت: لغزش روی زمین

مهران مدیری به دلیل حادثه‌ای که برای انگشتش در سریال «قلب یخی» به وجود آمد مجبور شد تا در سریال «ویلای من» از دستکش استفاده کند. مهران مدیری در سکانسی از سریالِ «قلب یخی» که می‌توان آن را از نخستین سریال‌های شبکه‌ی خانگی دانست، پایش می لغزد و برای حفظ تعادل به شیشه های شکسته چنگ می اندازد و ناگهان انگشت کوچک دست راستش قطع می شود. مدیری با وجود قطع انگشت، بازی در سکانس را به پایان می رساند و بعد از آن گروه متوجه ماجرا می شوند و او را به بیمارستان می‌رسانند. انگشت مدیری پیوند زده می شود؛ اما هم‌چنان حس و عصب آن بازنگشته است.

از این رو شما در عکس‌های منتشر شده از سریال «ویلای من» می‌بینید که مهران مدیری دستکش سیاه چرمی به دست داشت البته عکس‌هایی که در آن مدیری دستکش به دست ندارد هم گویای این قضیه هست و مشخص است که انگشت قطع شده همچنان در پانسمان و بانداژ است.
منبع: همشهری
کد مطلب: ۳۷۳۸۶۵
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت