طرفداران جیمز باند چه کسی را به عنوان جایگزین دنیل کریگ انتخاب کردند؟

طرفداران جیمز باند فاش کردند که ترجیح می دهند کدام بازیگر جایگزین دنیل کریگ در فیلم های جاسوسی شود.

طرفداران جیمز باند چه کسی را به عنوان جایگزین دنیل کریگ انتخاب کردند؟

پس از اینکه از هر ۵ طرفدار یک نفر گفت که ادریس البا ۵۱ ساله انتخابش خواهد بود، البا دو جایگزین شایعه‌شده دیگر باند را با اختلاف شکست داد.

در یک نظرسنجی که با ۲ هزار شرکت‌کننده توسط Lottoland برگزار شد، ادریس به عنوان محبوب‌ترین بازیگر برای این جایگزینی، بالاتر از تام هاردی و هنری کویل قرار گرفت.

در حالی که ادریس بیشترین تعداد آرا را به خود اختصاص داده، ممکن است طرفداران از اینکه البا در سال ۲۰۲۳ بازی در این نقش را به خاطر حضور در فیلم   لوتر: سقوط خورشید  (starring in Luther: The Fallen Sun) رد کرد، ناامید شوند.

ادریس در فوریه ۲۰۲۳ در مورد بازی در نقش جاسوس مشهور بریتانیایی از رمان‌های ایان فلمینگ صحبت کرد.

هنگامی که از ادریس درباره فیلم لوتر در اجلاس جهانی دولت ها در دبی پرسیده شد، او پاسخ داد:ما حدود ۱۰ سال است که در حال کار روی این مجموعه تلویزیونی هستیم، بنابراین طبیعی است که بخواهیم آن را به سینما ببریم. می دانید، بسیاری از مردم در مورد شخصیت دیگری صحبت می کنند که نامش با J شروع شده و به B ختم می شود، اما من آن مرد نمی شوم. من جان لوتر خواهم شد. این چیزی است که هستم.

ادریس بازیگر مورد علاقه هواداران به عنوان جایگزین دنیل کریگ بود، اما او مشتاق است که نقش های دیگری را برعهده گیرد و حتی لیستی از نام های پیشنهادی خود را به باربارا براکلی، تهیه‌کننده فیلم برای ایفای نقش جیمز باند ارائه کرده است.

ادریس در اولین اکران فیلم خود به نام  هرچه قوی‌تر، سخت‌تر زمین ‌می‌خوری  (The Harder They Fall ) در سال ۲۰۲۱، وقتی از او پرسیده شد که آیا او به عنوان ۰۰۷ بعدی در نظر گرفته خواهد شد، گفت:نه، من قرار نیست جیمز باند باشم.

او همچنین در مورد این شایعات گفت:من احتمالاً مشهورترین بازیگر نقش باند در دنیا هستم و حتی این نقش را بازی نکرده ام.دیگر کافی است، نمی خواهم در مورد آن صحبت کنم.

این در حالی است که بنگاه شرط‌بندی Ladbrokes به این بازیگر احتمال ۱ به ۳ برای قبول این نقش داده بود.

طبق این شایعات، افراد دیگری نیز به عنوان جایگزین باند مورد بحث بودند. به عنوان مثال، تام هاردی با شانس ۱ به ۵، رگی-ژان پیج با شانس ۱ به ۴ و ریچارد مدن با شانس ۱ به ۲۰ در نظر گرفته شده بودند.

باربارا براکلی، تهیه‌کننده فیلم جیمز باند، قبلاً اعتراف کرده بود که انتخاب جایگزین برای کریگ زمان‌بر خواهد بود.

این یک تصمیم بزرگ است و تنها انتخاب یک بازیگر نیست. بلکه یک تجدید نظر کامل در مورد مسیر پیش رو است.

اوایل همان سال، تهیه‌کننده فرنچایز بلاکباستر تأیید کرد که ادریس در میان لیست بازیگران احتمالی برای نقش‌آفرینی به عنوان ۰۰۷ بعدی است.

باربارا اضافه کرد که هیچ عجله ای برای انتخاب بازیگر وجود ندارد و می‌خواهند به بازیگران و تیم تولید فرصت دهند تا از آخرین فیلم دنیل کریگ به نام  زمانی برای مردن نیست  (No Time To Die) لذت ببرند. او اعلام کرد که فیلمبرداری فیلم جدید دستکم ۲ سال دیگر انجام می شود.

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۷۴۲۴۵
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت