مهرانه مهین ترابی: عاشق اصفهانم/ در تعطیلات سریال همسران را ببینید

مهرانه مهین‌ترابی از بازیگران ممتاز سینما و تلویزیون است. بازی‌های درخشانش در سریال‌های «خانه سبز» در کنار مرحوم خسرو شکیبایی و «همسران» در کنار مرحوم فردوس کاویانی در دهه ۷۰ هیچ‌گاه از خاطرمان نمی‌رود.

مهرانه مهین ترابی: عاشق اصفهانم/ در تعطیلات سریال همسران را ببینید

مهرانه مهین‌ترابی از بازیگران شاخص سینما و تلویزیون است. بازی‌های درخشانش در سریال‌های «خانه سبز» و «همسران» در کنار مصاحبه‌های گرم و گیرایی که در آنها حرف برای گفتن داشته و دارد، نشان از شخصیت متفاوت اوست. اهل کتاب و گپ و گفت‌وگوست اما به ندرت با رسانه‌ها مصاحبه می‌کند و زمانی هم که سخنی با خبرنگاران در میان می‌گذارد، همواره حرفی برای گفتن دارد.همشهری آنلاین نوشت: به مناسبت فرا رسیدن نوروز گپ و گفت کوتاهی با او زده‌ایم. خواندن مصاحبه ما را با این چهره از دست ندهید.

 

بسیاری از مخاطبان با فیلم‌ها و سریال‌های شما خاطره دارند. برای نوروز امسال پیشنهاد می‌کنید که مخاطبان و مردم کدامیک از سریال‌ها یا فیلم‌های شما را ببینند؟

گرچه آن سریال‌ها قدیمی شده اما به شخصه سریال «همسران» را همچنان دوست دارم. اگر مخاطبان این امکان را دارند که در فضای مجازی سریال «همسران» را دانلود کنند و تا به حال آن را ندیده‌اند باید به آنها بگویم که به دیدنش می‌ارزد.

چرا میان این همه کار سریال «همسران» را پیشنهاد کردید؟

چون پس از این همه مدت خودم هم دوست دارم که یکبار دیگر این سریال را بببینم و چه بسا همین ایام نوروز زمان دست دهد که این کار را بکنم.

پیامتان برای طرفداران و مخاطبانتان چیست؟

برای همه آرزوی خوشحالی دارم.

نوروز تهران به سر می‌برید یا به سفر خواهید رفت؟

فعلا که تهرانم.

ایرانی‌ها اگر بخواهند مسافرت بروند به پیشنهاد شما کدام شهر و روستا را انتخاب کنند؟

اول از همه باید بگویم امیدوارم در سال جدید هر کسی هر جا هست خوب و خوش و سالم باشد. مهم این نیست که کجا می‌روند. به گمانم مهم‌تر این است که هر جا می‌روند خوشحال بروند و خوشحال برگردند.

اگر قرار باشد یک شهر را انتخاب کنید آن شهر کدام است؟

خودم عاشق اصفهانم اما تا به حال پیش نیامده که در ایام نوروز اصفهان باشم. معمولاً هر بار که در نوروزهای گذشته خواسته‌ام به اصفهان بروم، متوجه شده‌ام و از دوستانم که به این شهر زیبا رفته‌اند شنیده‌ام که محل اقامت گیرشان نیامده. شاید به همین دلیل دیدن دوباره اصفهان را به زمانی دیگر موکول کنم.

منبع: همشهری آنلاین
کد مطلب: ۳۷۴۳۰۳
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت