ازدواج سیما خضرآبادی بازیگر بچه مهندس با ابراهیم کوخانی

سیما خضرآبادی و ابراهیم کوخانی دو بازیگر جوان و مشهور با انتشار تصویری مشترک در اینستاگرام خبر از شروع یک زندگی جدید داده اند.

ازدواج سیما خضرآبادی بازیگر بچه مهندس با ابراهیم کوخانی

ابراهیم کوخانی بازیگر سریال گناه فرشته با بازیگر سریال بچه مهندس زوج جدید هنری را تشکیل داده اند و با انتشار عکسی خبر از عروسی خود داده اند. در ادامه عکس های از مراسم ازدواج سیما خضرآبادی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

ازدواج سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی و ابراهیم کوخانی دو بازیگر جوان و مشهور با انتشار تصویری مشترک در اینستاگرام خبر از شروع یک زندگی جدید داده اند و نوشته اند که : ای در دل من میل و تمنا همه تو

وندر سـر من مایه سودا همه تو

هرچنـــــد به روزگار در می‌نگرم

 

امروز هـمه تویی و فردا همه تو

ازدواج سیما خضرآبادی
ازدواج سیما خضرآبادی و ابراهیم کوخانی

خضر آبادی اولین کار خود را با سریال «ایستگاه آخر» منوچهر عسگری نسب آغاز کرد و در سینمایی «کودک و فرشته» در نقش لیلا بسیار خوب درخشید و بلافاصله در سریال «وضعیت سفید» حمید نعمت الله دیده شد.

ازدواج سیما خضرآبادی
عکس مدلینگ سیما خضرآبادی

بعد از آن در فیلم سینمایی «من و زیبا» به کارگردانی فریدون حسن پور در کنار پرویز پرستویی و شهاب حسینی ایفای نقش کرد و همچنین در سریال های «چک برگشتی» و «هفت سین» هم یکی از نقش های اصلی را بازی کرد.

بازیگر
بازیگر بچه مهندس

بیوگرافی ابراهیم کوخانی

ابراهیم کوخایی (متولد ۲۵ شهریور ۶۵) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. او کلاس های بازیگری را سال ۱۳۸۲ زیر نظر فرزاد مؤتمن و محمود رضا رحیمی گذراند و سال ۱۳۸۹ در سریال آسمان همیشه ابری نیست بازی کرد و در سال ۱۳۹۶ در سریال راه و بیراه به کارگردانی داوود بیدل همکاری داشت.

سریال
شهاب حسینی و ابراهیم کوخایی در پشت صحنه گناه فرشته

گفتنی است ابراهیم کوخایی علاوه‌ بر سریال آسمان همیشه ابری نیست، سال ۱۳۹۶ در ۲۸ سالگی در سریال راه و بیراه نیز بازی کرده است.

وی این‌بار با داوود بیدل یعنی کارگردان سریال راه و بیراه و هنرمندانی چون امیرمحمد زند، مهتاج نجومی، جعفر دهقان و زهره حمیدی همکاری داشت و با بازی در سریال «دادستان» از مسعود ده نمکی به شهرت رسید.

ابراهیم کوخایی
عکس های ابراهیم کوخایی

اولین ازدواج سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی متولد ۱۱ فرودین ۱۳۶۸ در تهران ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری است ، خیلی علاقه دارد جهانگرد شود ، جدیدا به فکر سلامتی و ورزش کردن است ، می گوید به زیبایی و شیک بودن لباس اهمیت می دهم.

ازدواج سیما خضرآبادی
سیما خضرآبادی و همسر اولش

پدرش مدیر تولید و مادرش چهره پرداز سینما می باشد و یک برادر دارد و خودش تنها در عرصه هنر فعالیت دارد.

ازدواج سیما خضرآبادی
عکس های سیما خضرآبادی

خبر ازدواج سیما خضرآبادی و سهیل تیرگپ در فروردین ۹۶ رسانه ای شد این خبر رسما با انتشار عکس عروسی اش به تایید رسید همسرش در زمینه کیف و کفش فعالیت می کند و اکنون از او جدا شده است.

ابراهیم کوخایی
ابراهیم کوخایی بازیگر گناه فرشته
ازدواج سیما خضرآبادی
 
منبع: نیک صالح
کد مطلب: ۳۷۵۳۲۸
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت