ساخت کلیپ جنجالی برای انتقام از آقای دکتر

چند روز قبل فیلم کوتاهی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد زن جوانی با داد و فریاد از مطب دکتری خارج شده و وانمود می‌کند این پزشک او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

«زن جوان وقتی از مطب پزشک بیرون آمد شروع به فحاشی کرد و وانمود می‌کرد که پزشک به او تجاوز کرده است.» این بخشی از فیلمی است که ۲ مرد با همدستی این زن تهیه کرده بودند تا از پزشکی خوشنام انتقام بگیرند، اما چند روز بعد ساختگی بودن این فیلم برملا شد و متهمان دستگیر شدند.

 چند روز قبل فیلم کوتاهی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد زن جوانی با داد و فریاد از مطب دکتری خارج شده و وانمود می‌کند این پزشک او را مورد آزار و اذیت قرار داده است. آنطور که شواهد نشان می‌داد این فیلم در مطب پزشکی خوشنام در شهر سیرجان ضبط شده بود، اما بررسی‌ها نشان می‌داد که ساختگی است. از سویی این پزشک نیز با طرح شکایت مدعی شد آن چیزی که در فیلم نشان داده شده به کلی کذب و برای انتقام‌گیری است. در این شرایط بود که پرونده در اختیار مأموران پلیس فتا قرار گرفته و تحقیقات در این‌باره آغاز شد.

ماموران پلیس در همان تحقیقات مقدماتی موفق شدند زن جوان را دستگیر کنند. این زن وقتی تحت بازجویی قرار گرفت به ساختگی بودن فیلم اعتراف کرد و گفت ۲ مرد با پرداخت ۲ میلیون تومان از او خواسته‌اند پس از خروج از مطب این پزشک وانمود کند که مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. او ادامه داد:، چون مشکل مالی داشتم وقتی آن‌ها چنین پیشنهادی به من دادند قبول کردم و به مطب دکتر رفتم.

سرهنگ امین یادگارنژاد، رئیس پلیس فتای استان کرمان در این‌باره گفت:به‌دنبال اعترافات این زن، ۲ متهم دیگر نیز دستگیر شدند و انگیزه خود از این کار را انتقام‌جویی از پزشک اعلام کردند. براساس این گزارش هم‌اکنون متهمان در بازداشت به‌سر می‌برند و تحقیقات در این‌باره ادامه دارد.

منبع: فرارو
کد مطلب: ۳۵۷۷۹۱
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت