هر آنچه باید در مورد آموزشگاه آنلاین بدانیم!!

یکی از مسائه امروزه بشر موضوع یادگیری است، بیشتر از هر موضوع دیگری یاد گرفتن می‌تواند نقش کلیدی در ایجاد تخصص داشته باشد، در بازار کار معمولاً افرادی که دارای تخصص فنی بالایی هستند و مشاغل خاصی را یاد می‌گیرند که عمومیت ندارد سطح درآمدی بیشتری نسبت به شغل های عمومی جامعه دارند از این رو داشتن تخصص برای هر فردی که می‌خواهد درآمد خوبی داشته باشد می‌تواند مهم باشد.

پلتفرم آموزشگاه آنلاین در راستای بالا بردن دانش و آگاهی جمعی سعی در بالا بردن کیفیت آموزش دارد و در این راستا به پیش می‌رود، در این پلتفرم شما با سه نوع محتوا سر و کار دارید و می‌توانید با استفاده از بخش رایگان این مجموعه دانش خود را بروز نگه دارید و از این فرصت مناسب بهره ببرید، یکی بخش های پلتفرم آموزشی آموزشگاه آنلاین بخش مقالات آموزشی رایگان است که می‌ توانید دسترسی به آموزش های مختلف در این بخش داشته باشید.

بخش دومی که می‌توانید از آن استفاده کنید قسمت پادکست های رایگان است که مطالب آموزشی را در قالب صدا و فایل صوتی در اختیار شما قرار می‌دهد، همچنین در قسمت ویدیویی آموزشگاه آنلاین نیز می‌توانید با تماشای ویدیوهای آموزشی به یادگیری موضوع مورد علاقه خود بپردازید.

در آموزشگاه آنلاین چه چیزی متفاوت است؟

شاید برایتان سوال باشد که در پلتفرم آموزشگاه آنلاین چه چیزی متفاوت است و آیا تفاوتی در آموزش های این پلتفرم وجود دارد؟ جواب این سوال بله است شما در آموزشگاه آنلاین با شیوه ساده از یادگیری و آموزش سر و کار دارید و تا جایی که امکان داشته باشد برای آگاهی همگانی از ساده ترین شیوه برای نوشتن مطالب و ضبط محتوای ویدیویی و صوتی استفاده می‌ شود و با هر سطح از دانش و آگاهی می‌توان از مطالب این پلتفرم استفاده کرد، حتی اگر جایی از مطلب برایتان گنگ یا نامفهوم بود می‌ توانید در قسمت نظرات براحتی سوال خود را بپرسید و منتظر پاسخ بمانید تا موضوع برایتان با روش دیگری توضیح داده شود.

آیا استفاده از آموزشگاه آنلاین رایگان است؟

آموزشگاه آنلاین دارای ۲ بخش رایگان و غیررایگان است که در هر دو بخش سعی می‌شود محتوای باکیفیت در خور کاربران در اختیار قرار گیرد و برای استفاده از خدمات الزاماً نیازی به پرداخت هزینه نیست و اشتراکی بابت مطالب وجود ندارد و می‌توان به سادگی عضو شد و از قسمت رایگان وبسایت استفاده کرد.

 پشتیبانی کاربران در چه وضعیتی است؟

خوشبختانه در آموزشگاه آنلاین برای کاربرانی که به عضویت وبسایت درمی‌آیند در قسمت تیکت بخش کاربری امکان برقراری ارتباط با پشتیبانی وجود دارد و سعی شده است به جزء روزهای تعطیل در کوتاه ترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ داده شود، همانطور که در بالا گفته شد بهتر است سوالاتی که مربوط به مقاله، ویدیو یا پادکست های وبسایت است از طریق همان صفحه پرسیده شود.

کد مطلب: ۳۶۱۴۸۴
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت