آیا میتوان محصولات صنعتی مثل گیربکس را آنلاین خریداری کرد؟

به نقل از فروشگاه متحد و به گزارش سرناخبر ، در دنیای امروزه با توجه به فراگیر شدن خرید های اینترنتی ، همه ی افراد به این فکر هستند که تا جای ممکن محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری تهیه نمایند ، اما مشکلاتی نیز در این عمل وجود دارد مانند ، امنیت محصول در زمان جا به جایی ، درست بودن محصول و امنیت مالی .

به نقل از فروشگاه متحد و به گزارش سرناخبر ، در دنیای امروزه با توجه به فراگیر شدن خرید های اینترنتی ، همه ی افراد به این فکر هستند که تا جای ممکن محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری تهیه نمایند ، اما مشکلاتی نیز در این عمل وجود دارد مانند ، امنیت محصول در زمان جا به جایی ، درست بودن محصول و امنیت مالی .

فروشگاه های عرضه کننده ی محصولات صنعتی نیز در چند سال گذشته وارد این تجارت الکترونیک شده اند و به مشتریان خود خدماتی همچون مشاوره ، خرید و… را به صورت آنلاین ارائه میدهند . 

حالا صنعتکاران و افرادی که از کالاهای صنعتی مانند گیربکس استفاده میکنند هم میتوانند خرید آنلاین را انجام دهند؟ 

بله ، خرید آنلاین گیربکس صنعتی و یا هر کالای صنعتی دیگری امروزه راحت تر از قبل برای تمام مشتریان در تمام نقاط ایران قابل انجام میباشد . 

پرداخت هزینه ی خدمات و همچنین خود کالا در اینجور خریدها بیشتر به دو طرف معامله بستگی دارد ولی به صورت معمول نیمی از هزینه اول کار و نیمی دیگر را زمانی میپردازند که محصول به صورت سالم به دست مشتری برسد ، ولی باز هم این مسئله یکی از مسائلی است که مشتری و فروشنده خودشان باید با یکدیگر کنار بیایند .

برخی از سایت های فروشگاه ها حالت فروشگاهی داشته و مشتریان میتوانند بدون نیاز به خدمات خاصی خرید خود را انجام داده و در چند روز آینده با توجه به مسافت و شهر مشتری به بار را تحویل میگیرد ولی تمام این مسئله به شرطی انجام شدنی است که مشتری کاملا بداند چه محصولی برای فعالیتش مناسب بوده و به هیچ گونه مشاوره ای نیاز نداشته باشند . 

برای آن دسته از مشتریان که یا برای بار اول است که میخواهند کالای صنعتی بخرند و یا میخواهند دستگاه خود را عوض کنند و نیاز به مشاوره دارند ، در بسیاری از سایت های فروشگاه راه های ارتباطی متفاوتی هم به صورت انلاین و هم به صورت تماس تلفنی ایجاد شده است . 

در برخی از سایت های دیگر که سایت حالت فروشگاهی ندارد و فرد نمیتواند به صورت آنلاین سفارش دهد نیز این راه های ارتباطی به درد میخورد . 

مشتریان میتوانند با تماس با فروشگاه مربوطه سفارش خود را داده و حتی مابقی کارهای خرید را به صورت آنلاین از فرد پرس وجو کند تا همه چیز دقیقا همان طور انجام شود که خود فرد میخواهد

یکی از مشکلاتی که ممکن است در یک خرید اینترنتی به وجود بیاید ، کم فروشی فروشگاه ها میباشد ، این عمل را نمیتوان به صورت صد در صدی پشبینی یا جلوگیری کرد اما برای این مشکل توصیه میشود در این گونه خریدها که شناختی از فروشگاه ندارید درخواست یک فاکتور کامل از خدمات و قطعات تعویض شده ی دستگاه که دارای مهر فروشگاه هم میباشد را بکنید ، که در صورت تخطی از سفارش شما یا کم فروشی بتوانید به صورت قانونی این کار را گزارش داده و پیگیری کنید . 

یکی از خوبی های این خرید اینترنتی برای صنایعی است که در شهر تهران نیستند ولی ترجیحا می خواهند از تهران و مرکز محصولات صنعتی ، کالای خود را خریداری کنند ، زیرا که در گذشته فرد مجبور بوده است که برای هر خرید تا تهران و یا هر شهر بزرگ دیگری برود و چند روزی را آنجا برای تحویل گرفتن کالا سپری کند . اما حالا شما میتوانید از هر شهر و روستایی با فروشگاه های مختلف تماس بگیرید و ضمن استفاده از حق مشاوره ی خود ، محصول را سفارش داده و آن را طبق نظر خودتان به صورت هوایی یا زمینی به دستتان برسانند . 

این موضوع را هم در نظر داشته باشید که در خرید آنلاین همانطور که همه چیز به سادگی میگذرد ، هزینه ی خریدتان اما بالاتر میرود . 

 

کد مطلب: ۳۶۲۱۰۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت