نامزد سابق “تیلور سوئیفت” در حال برنامه‌ریزی ازدواجش

کلوین هریس، دی‌جی مشهور اسکاتلندی در حال برنامه ریزی مراسم ازدواجش در سال جاری با نامزد خود ویک هوپ است.

نامزد سابق “تیلور سوئیفت” در حال برنامه‌ریزی ازدواجش

کلوین هریس و ویک هوپ که رابطه عاشقانه خود را در ژانویه سال گذشته آغاز کردند در حال برنامه ریزی برای مراسم عروسی خود هستند.

کلوین هریس و ویک هوپ پیش از پایان فصل تابستان مراسم عروسی خود را برگزار خواهند کرد.
آنها رابطه عاشقانه خود را در ژانویه سال گذشته آغاز ‌‌و تنها پنج ماه بعد نامزد کردند. اکنون طرفداران می‌توانند منتظر برگزاری جشن عروسی این زوج در تابستان امسال باشند.

کلوین هریس 39 ساله و ویک هوپ 33 ساله تعداد کمی از افراد مشهور را برای این مراسم دعوت کرده‌اند. آن ها از ابتدای رابطه خود تا حد زیادی تلاش کرده‌اند تا رابطه خود را خصوصی و به دور از توجه عموم ادامه دهند و به همین دلیل است که این زوج یک عروسی بزرگ برای به نمایش گذاشتن عشقشان در مقابل دنیا برگزار نخواهند کرد. در عوض این زوج یک مراسم صمیمی و ساده می‌خواهند.

به گزارش منابع نزدیک به این زوج، آن‌ها ماه‌ها برای این مراسم برنامه‌ریزی کرده‌اند و اکنون همه چیز در حال به نتیجه رسیدن است.

کلوین هریس و ویک هوپ خوشحال تر از همیشه!

خبر نامزدی کلوین و ویک در ماه می گذشته طرفداران را بسیار شگفت زده کرده بود. منبعی نزدیک به این زوج در آن زمان اعلام کرده بود: «رابطه کلوین و ویک به سرعت پیش رفت، اما آ‌ن‌ها واقعا عاشق یکدیگر هشتند.

کلوین و ویک از همیشه خوشحال‌تر هستند. آن‌ها قصد دارند تا مراسم عروسی خود را در ایبیزا برگزار کنند. این مکان مورد علاقه آن‌ها است، جایی که کلوین و ویک در قرارهای مخفیانه‌شان به یکدیگر نزدیک شدند.»

این منبع همچنین افزود: «آن‌ها برای چندین ماه رابطه خود را خصوصی نگه داشتند، با این حال تصمیم گرفتند تا در نمایشگاه گل چلسی رابطه احساسی خود را عمومی کنند. کلوین و ویک می‌خواهند همه از اخبار خوشحال کننده آن‌ها مطلع شوند.»

ستارگانی که به این عروسی دعوت نخواهند شد!

از ستارگانی که بعید است دعوت نامه‌ای به این جشن عروسی داشته باشند ، می توان به ریتا اورا اشاره کرد. این خانم خواننده و کلوین هریس به صورت کاملا عمومی از سال 2013 تا 2014 در رابطه احساسی بودند.

با این حال این خانم خواننده از آن زمان با کارگردان برنده اسکا، تایکا وایتیتی زندگی مشترکی را آغاز کرده است. این زوج در سال گذشته ازدواج کردند.

نام دیگری که بعید است در لیست دعوت عروسی قرار گیرد، تیلور سویفت است.

تیلور سوئیفت نیز یکی دیگر از شریک‌های احساسی کلوین هریس است. این زوج از سال 2015 تا 2016 با یکدیگر در ارتباط بودند.

تیلور سوئیفت بدشانسی واقعی را در رابطه با روابط احساسی خود تجربه کرده است. در این ماه مشخص شد که رابطه او با جو آلوین، بازیگر بریتانیایی پس از شش سال زندگی مشترک شکست خورده است.

منبع: وقت صبح
کد مطلب: ۳۶۷۱۱۲
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت