زمان برگزاری سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر اعلام شد

همزمان با اعلام زمان برگزاری سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر، فراخوان بخش غیررقابتی نیز از سوی دبیرخانه این رویداد منتشر شد.

فراخوان بخش غیر رقابتی سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر براساس آیین‌نامه جشنواره با هدف شناسایی، ظرفیت‌سازی و حمایت از فعالیت‌های خلاقانه هنرمندان و گروه‌های موسیقی سراسر کشور با اولویت معیارهای هنری در هر شاخه از موسیقی تهیه و تنظیم شده است.

طبق اعلام روابط‌عمومی انجمن موسیقی ایران، گروه‌ها و هنرمندان فعال در عرصه اجرای صحنه‌ای از اول آبان تا اول دی سال جاری فرصت دارند براساس شرایط جشنواره در سایت به نشانی www.fajrmusicfestival.com ثبت نام کرده یا به صورت حضوری  آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس  تهران، خیابان انقلاب، خیابان خارک،کوچه هانری کربن، پلاک ۱۸ طبقه سوم ارائه کنند.

هیأت انتخاب آثار و گروه‌های جشنواره با انتشار این فراخوان از کلیه گروه‌ها و هنرمندان فعال موسیقی در عرصه اجرای صحنه‌ای دعوت می‌کند در صورت تمایل با مطالعه دقیق فراخوان و ارسال آثار و مدارک خود در برگزاری و هرچه پربارتر شدن این رویداد هنری مشارکت کنند.

سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۴  تا ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ به دبیری حسن ریاحی در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی برگزار می‌شود و جایزه ترانه، جایزه موسیقی و رسانه و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

 

کد مطلب: ۳۵۴۲۷۹
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت