تصمیم شهرام شب پره برای خداحافظی از خوانندگی و ترک آمریکا برای همیشه جدی شد؟

شهرام شب پره، خواننده ی ایرانی ساکن آمریکا، در کنسرت اخیرش از تصمیم خود برای خداحافظی از عرصه ی خوانندگی و ترک آمریکا برای همیشه خبر داد.

ویدئویی از کنسرت اخیر این خواننده در فضای مجازی منتشر شده که در آن به حضار می گوید ۶۰ سالی می شود که در عرصه ی موسیقی فعالیت داشته و تصمیم گرفته در سال آینده ی میلادی برای همیشه از آمریکا برود.

با توجه به اینکه شهرام شب پره در گذشته بارها اظهار تمایل به بازگشت به کشور کرده بود، برخی احتمال می دهند مقصد او ایران باشد.

تیر ماه سال جاری نیز محمد معتمدی، خواننده ی مشهور ایرانی، با انتشار ویدئویی از شهرام شب پره در اینستاگرام خود خواستار فراهم کردن شرایط بازگشت این خواننده به ایران شد.

شب پره در این ویدئو گفته بود دوست دارد به ایران بازگردد و مشغول به کار شود، حتی در حوزه ای به غیر از خوانندگی. او همچنین گفته بود پاسپورت ایرانی دارد و مدارک ازدواجش نیز به روز شده است. شب پره در بخش دیگری از صحبت هایش گفته بود در دوران پیش از انقلاب به فکر جمع آوری پول نبوده و به همین خاطر هنوز خانه ندارد.

انتشار این ویدئو با واکنش کاربران فضای مجازی مواجه شد. برخی کاربران به سرنوشت حبیب، خواننده ی مشهور، اشاره کردند که به امید تحقق وعده وعیدهایی که برای ادامه ی فعالیتش در ایران داده شده بود به کشور بازگشت اما در نهایت نتوانست مجوز خوانندگی دریافت کند و در اثر سکته قلبی درگذشت.

چند روز قبل نیز صفحه ی منتسب به شهرام شب پره در اینستاگرام، تصویری ساختگی از بیلبورد کنسرت این خواننده در خیابانی در ایران منتشر کرد که کاربران آن را نشانه ی ابراز تمایل شب پره به بازگشت به کشور دانستند.

 

کد مطلب: ۳۵۶۳۱۷
لینک کوتاه کپی شد
  • محمدرضا همتی ارسالی در

    باسلام اینها فرزندان این مملکت هستند و ریشه در این خاک دارن باید برگردن.

دیدگاه

تازه ها

یادداشت