در پنجمین شب جشنواره موسیقی فجر کدام گروه‌ها پا به صحنه می‌گذارند؟

پنجمین شب سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، با حضور هنرمندانی با اجراهای مختلف برگزار خواهد شد.

در پنجمین شب جشنواره موسیقی فجر کدام گروه‌ها پا به صحنه می‌گذارند؟

سه‌شنبه (دوم اسفندماه) تالار وحدت در ساعت ۱۸:۳۰ آنسامبل کنسرواتوار سنت پترزبورگ و در سانس دوم ارکستر سمفونیک تهران را میزبانی خواهد کرد.

تالار رودکی نیز ساعت ۱۸:۳۰ به سعدی‌خوانی (ساز و آواز) و مولوی‌خوانی (ساز و آواز) و ساعت ۲۱:۳۰ به عطارخوانی (ساز و آواز) و حافظ‌خوانی (ساز و آواز) اختصاص خواهد داشت.

این در حالی است که فرهنگسرای نیاوران، ساعت ۱۸:۳۰ گروه «نوای عرفان» از کرمان و ساعت ۲۱:۳۰ کنسرت موسیقی خراسان (چوب بازی) را میزبانی خواهد کرد.

فرهنگسرای ارسباران نیز طبق معمول هرشب در ساعت ۱۸:۳۰ ویژه سرود تهران و ساعت ۲۱:۳۰ میزبان تکنوازان موسیقی ایران (استعداد‌های جوان) خواهد بود.

سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران هم ساعت ۱۸:۳۰ همراه با مخاطبان بهنام بانی و ساعت ۲۱:۳۰ همراه با مخاطبان علی یاسینی خواهد بود.

در نهایت، مجموعه کوشک هنر در ساعت ۱۸:۳۰ به موسیقی سیستان و موسیقی شمال خراسان و ساعت ۲۱:۳۰: به موسیقی خراسان (چوب بازی) اختصاص خواهد داشت.

بنابرین گزارش و در طی برگزاری اجرا‌های صحنه‌ای، موزه امام علی (ع) از ساعت ۱۶ تا ۲۰ بخش نمایشگاه و فیلم را میزبانی خواهد کرد و همچنین رادیو گفتگو هر روز، ساعتی را به پخش بخش پژوهش جشنواره اختصاص خواهد داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
کد مطلب: ۳۶۶۰۱۵
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت