در تالار وحدت؛

ستاره«عصرجدید»اولین کنسرت خود را برگزار کرد/یک آرزو برای مخاطبان

احسان یاسین خواننده جوان و تازه راه یافته به مارکتینگ موسیقی ایران که در مسابقات استعدادیابی «عصر جدید» به مخاطبان معرفی شد، تازه‌ترین کنسرت خود را در تالار وحدت تهران برگزار کرد.

ستاره«عصرجدید»اولین کنسرت خود را برگزار کرد/یک آرزو برای مخاطبان

اولین دوره کنسرت‌های احسان یاسین از خوانندگان جوان موسیقی پاپ کشورمان شامگاه روز چهارشنبه شانزدهم فروردین ۱۴۰۲ با حضور مخاطبان و طرفداران این خواننده در تالار وحدت تهران پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

این خواننده جوان موسیقی که چندی پیش در مسابقات استعدادیابی «عصر جدید» تلویزیون به مخاطبان معرفی شد، طی هفته‌های گذشته به صورت رسمی در مارکتینگ موسیقی ایران معرفی شد و تهیه کنندگان او تصمیم گرفتند تا پس از انتشار آلبوم «ماه من» این هنرمند جوان دراواخر اسفند سال گذشته، ۲ کنسرت را نیز برای او تدارک ببینند.

در این کنسرت که با همراهی ارکستر موسیقی «ایستگاه» به سرپرستی مهدی نوروزی پیش روی مخاطبان قرار گرفت، احسان یاسین که حال و هوای موسیقی هایش بیشتر تابع سبک اجراها و تولیدات سامی یوسف است، قطعات منتخب از آلبوم «ماه من» را با سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی در حضور مخاطبان اجرا کرد که از جمله آنها می‌توان به قطعات «ماه من»، «لایا دنیا»، «بازم برگرد»، «ماب»، «ستایش»، «ربنا»، «یا مصطفی» و «رحیل» با اشعاری از خواجه عبدالله انصاری، سجاد شاکری، مرتضی حیدری آل کثیر، شروین معینی، محمدرضا قره داغی و نادر التتان اشاره کرد.

از نکات جالب توجهی که در این کنسرت مشهود بود، تلاش دست اندرکاران برگزاری این رویداد برای اجرای یک کنسرت حرفه ای موسیقی با حضور نوازندگان حرفه ای بود که در کنار طراحی صحنه و نورپردازی که ویژه این اجرا طراحی شده بود، فضای متفاوتی را برای اولین کنسرت خواننده برگزیده مسابقات استعدادیابی «عصر جدید» رقم زد. در این چارچوب حضور مجموعه ارکستر ایستگاه که عمده آنها نوازندگان حرفه ای حوزه موسیقی بودند، گواهی براین تلاش بود.

ستاره«عصرجدید»اولین کنسرت خود را برگزار کرد/یک آرزو برای مخاطبان

آنچه که احسان یاسین در اولین کنسرت حرفه ای خود پیش روی مخاطبان قرار داد، گرچه دربرگیرنده معایبی هم بود، اما به نظر می آمد که این خواننده جوان و نوظهور موسیقی در تلاش است تا با برگزاری این کنسرت ها آن هم در مجموعه ای چون تالار وحدت، از هراس و ترسی که خوانندگان برای رهایی از استرس روی صحنه در اولین کنسرت دارند، رهایی پیدا کرده و اجرای مناسبی را برای طرفداران این نوع آثار موسیقایی ارائه دهد. موسیقی هایی که عمده آنها مشتمل بر اجرای آثار معنوی و عرفانی بود که اغلب آثارش از ساخته‌های خود و استعدادهای دیگری چون عرفان طهماسبی دیگر خواننده تازه معرفی شده در برنامه «عصر جدید» بود.

این خواننده جوان که در بخشی از این کنسرت بود که ضمن قدردانی از تمام کسانی که در تولید آلبوم «ماه من» و اجرای زنده او در تالار وحدت حمایت کردند، توضیح داد: امیدوارم کنسرت امشب، از آن شب هایی باشد که وقتی در آینده به آن فکر می کنید و به آن نگاه می‌کنید، خاطره خوبی را برای شما به جای گذاشته باشد.

عکس ها از رها احمدی است

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۶۶۹۱۵
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت