شغل رویایی این عضو BLACKPINK خوانندگی نبود

جیسو بزرگترین عضو گروه محبوب بلک پینک در مصاحبه خود خود با مجله جوانان ووگ درباره اولین تجربه‌های قابل توجه خود در طول زندگی خود صحبت کرده است.

شغل رویایی این عضو BLACKPINK خوانندگی نبود

جیسو که به تازگی اولین آلبوم انفرادی خود به نام ME را منتشر کرده است، به عنوان بخشی از تبلیغات این آلبوم، با مجله جوان ووگ برای یک مصاحبه ویژه به گفتگو نشست.

جیسو در مصاحبه اخیر خود با مجله ووگ پس از معرفی خود، در مورد چندین مورد از اولین تجربه‌های خود در زندگی حرفه‌ای خود صحبت کرد.

از جمله اولین باری که با طرفداران خود که با نام بلیک شناخته می‌شوند، ملاقات کرد. همچنین احساسی که از حضور در اولین کنسرت خود داشت.

از جیسو همچنین در مورد تجربه حضورش در اولین مراسم جوایز موسیقی آمریکایی نیز پرسیده شد. این تجربه اولین حضور گروه BLACKPINK در جوایز موسیقی ویدیویی سال 2022 بوده است.

این گروه که برای جایزه «بهترین گروه سال» نیز نامزد شده بود تنها برنده جایزه «بهترین اجرای دنیای متا» شد.

لیسا، یکی دیگر از اعضای این گروه نیز برنده جایزه «بهترین آهنگ کی پاپ» برای آهنگ انفرادی خود به نام «LALISA» شد.

جیسو در حالی که به این پرسش پاسخ می‌داد نتوانست طرفداری شدید خود از تیلور سویفت را نشان ندهد.

در طول اجرای گروه بلک پینک در مراسم جوایز VMAs، این تیلور سوئیفت در حال رقصیدن و آواز خواندن با آهنگ «Pink Venom» از این گروه دیده شد. این موضوع ثابت کرد که این خواننده آمریکایی نیز یکی از طرفداران گروه کره‌ای بلک پینک است.

جیسو در این باره گفت: «من از کودکی به آهنگ‌های تیلور سوئیفت گوش می‌دادم. دیدن لذت بردن او از آهنگ ما لحظه‌ای باورنکردنی بود. این یک تجربه الهام بخش و عالی برای تمام اعضای گروه بود.»

شغل رویایی جیسو آیدل کی پاپ نبوده است!!

اگرچه تصور جیسو به عنوان شخصی غیر از یک سوپراستار مشهور جهانی دشوار است، با این حال تبدیل شدن به یک آیدل جهانی همیشه آرزوی جیسو نبوده است.

جیسو در این مصاحبه فاش کرده است که در کودکی می‌خواست نقاش شود. از آنجایی که در آن زمان طراحی برای او بسیار دشوار بود، او شغلی مورد علاقه خود را تغییر داد.

پس از آن جیسو تصمیم گرفت تا پزشک شود. به گزارش وقت صبح اما با توجه به میزان مطالعه و سختی این رشته جیسو از این تصمیم نیز پشیمان شد.

پس از آن جیسو تصمیم گرفت تا شغلی را پیدا کند که بتواند در آن از مهارت‌های او استفاده کند.

او توضیح داد که علاقه زیادی به بسکتبال داشت. با وجود استعداد جیسو در این رشته او احساس می‌کرد برای بسکتبال حرفه‌ای به اندازه کافی قد بلند نیست.

خوشبختانه برای طرفداران، جیسو در نهایت مسیر خود را برای تبدیل شدن به یک آیدل کی‌پاپ را پیدا کرد.

جایی که با اولین آلبوم انفرادی خود و البته به عنوان بخشی از گروه‌ BLACKPINK به موفقیت‌هایی باورنکردنی دست یافته است.
منبع: وقت صبح
کد مطلب: ۳۶۷۲۷۴
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت