مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی خبر داد:

اختصاص وام سفر ۳۰ میلیون تومانی و رونمایی از پلتفرم سفر ارزان

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی از رونمایی پلتفرم جدیدی به نام «ایران‌سفر» با هدف ارزان‌سازی سفر و تخصیص ۳۰ میلیون تومان وام سفر به کارکنان دولت از محل تهسیلات تبصره ۱۸ خبر داد.

اختصاص وام سفر ۳۰ میلیون تومانی و رونمایی از پلتفرم سفر ارزان

روح‌الله حسین‌زاده درباره این پلتفرم گفت: «ایران سفر» توسط شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی با همکاری بخش خصوصی به‌منظور ارزان‌سازی سفر طراحی شده و قرار است در نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی تهران در بهمن‌ماه ۱۴۰۱ رونمایی ‌شود.

به گفته مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی، این پلتفرم با هدف توسعه و رونق سفر و گردشگری، به علاقه‌مندان خدمات ارزان‌ و مشاوره سفر ارائه می‌کند.

او ادامه داد: افراد با مراجعه به این پلتفرم می‌توانند علاقه‌مندی خود را برای سفر به نقاط مختلف اعلام کنند و علاوه بر دریافت مشاوره، سفر ارزانی را برنامه‌ریزی کنند.

حسین‌زاده همچنین گفت: با ۱۵ دستگاه تفاهم‌نامه امضا کردیم و با ابلاغ تبصره ۱۸، تسهیلاتی ارائه خواهد شد تا کارکنان دولت بتوانند از گردشگری و سفر ارزان استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی افزود: «کارت سفر» به صورت ارزان و اقساطی است و مبلغ تسهیلات آن ۳۰ میلیون تومان با نرخ چهار درصد برای هر خانوار است که با همکاری بانک شهر انجام خواهد شد.

حسین‌زاده افزود: «ایران سفر»، پلتفرم رسمی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خواهد بود. این مجموعه کمک جدی به بخش خصوصی خواهد کرد تا بتوانند توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود را در حوزه سفر ارزان ارائه کنند.

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۶۵۳۹۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت