پاسخ مجموعه «پدرخوانده» به یک ادعا

روابط عمومی مجموعه «پدرخوانده» نسبت به ادعای فردی که خود را طراح این بازی معرفی کرده بود، واکنش نشان داد و اعلام کرد: «این فرد خیلی زود به دلایل حرفه‌ای از پروژه کنار گذاشته شده است.»

پاسخ مجموعه «پدرخوانده» به یک ادعا

در این جوابیه آمده است:

«سناریوی «پدرخوانده» مدت‌ها قبل از ساخت آن توسط سعید ابوطالب به عنوان نویسنده به گروه بازی سازی که چند بازی گروهی دیگر مثل «شب‌های مافیا»، «ارتش سری»، «خانه امن»، «پاسگاه مرزی»، «هاراگیری» و ... را آماده کرده و می‌کنند ارائه شده بود.

بدیهی است یک سناریو برای بازی‌های گروهی نقش مخفی، مسیر طولانی تا تبدیل شدن به یک رئالیتی شو را طی می کند.

سناریوی «پدرخوانده» نیز بعد از ده‌ها جلسه همفکری با افراد متفاوت و صدها ساعت بازی توسط پلیرهای حرفه‌ای در گروه‌های مختلف تمرین شده است و سپس توسط بازیگران با گردانندگی آقای دیرباز تمرین شده تا باگ‌های بازی و همه احتمالات پایان بازی کشف شود و طبیعتا در جلسات دورخوانی یا تمرین تغییرات جزئی هم داشته است.

آقای موذن زاده فقط در یک جلسه کوتاه همفکری و دو جلسه بازی آزمایشی حضور داشتند و چون نتوانستند خود را با برنامه‌ریزی گروه هماهنگ و در چهارچوب اخلاق حرفه‌ای عمل کنند، خیلی زود از ادامه همکاری کنار کذاشته شدند.

این سناریو با حضور افراد بسیار دیگری، آماده سازی شده، سپس توسط یک‌ گروه حرفه‌ای به سرپرستی آقای سلطانی آموزش داده شد و نهایتا جلوی دوربین رفت و نتیجه آن یک بازی حرفه‌ای و جذاب شده است.

ضمن اینکه بیش از ۱۲۰ نفر در این پروژه همکاری رسمی داشته‌اند که طبیعتا همه دارای قرارداد همکاری هستند.

ادعای طراحی بازی در یک‌ جلسه کوتاه نیم ساعته، غیرحرفه‌ای و از سر ناآشنایی با پروسه طراحی یک بازی و تولید یک برنامه است.»

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۶۴۷۰۳
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت