«سقوط» تا زمان تعیین تکلیف، حق پخش ندارد

چندی پیش طی نامه‌ای از طرف ساترا به «فیلیمو» بحث تخلفِ این پلتفرم مبنی‌بر نگرفتن مجوز ساخت مطرح شد و حالا خبرهایی تحت عنوان پخش این سریال در فضای‌مجازی دست به دست می‌شود.

«سقوط» تا زمان تعیین تکلیف، حق پخش ندارد

حواشیِ اقدامات حمید فرخ‌نژاد، بحث نمایش سریال «سقوط» را به فضایِ‌مجازی کشاند؛ سریالی که آن‌قدر در سکوت خبری پیش رفت که اگر این حرف و حدیث‌ها و گستاخی‌های بازیگرش پیش نمی‌آمد شاید تا زمانِ انتشار، پایِ آن به رسانه باز نمی‌شد.

اما در حالی که چندی پیش نامه‌ای از سوی ساترا به فیلیمو تحت عنوانِ «نداشتن مجوز ساخت» ارسال شد؛ حالا خبرهایی حاکی از پخش آن رسانه‌ای شده است. آیا امکان دارد سریالی بدون مجوز ساخت، سر از پخش درآورد؟

پیگیری‌ها از ساترا نشان می‌دهد هر چند این سریال مجوز تولید نداشته است اما باید صبر کرد و دید آیا محتوای سریال توانسته است منطبق با ممیزی سازمان صدا و سیما باشد و آیا این سریال موفق به اخذ مجوز پخش خواهد شد یا خیر؟

با توجه به این موضوع فعلاً درباره پخش سریال‌های جدید نمایش‌خانگی باید به همان خبرِ چند روز گذشته بسنده کرد که «آمستردام» بیش از بقیه سریال‌های مطرح شده خودش را مهیای انتشار کرده و در فیلیمو هم احتمالاً «آکتور» جدیدترین سریال باشد. 

البته براساس پیگیری خبرنگار تسنیم از ساترا سریال مترجم از نماوا هم پیگیر اخذ مجوز از ساترا است.

گفتنی است «مترجم» سریالی درام و رازآلود به نویسندگی و کارگردانی بهرام توکلی و تهیه‌کنندگی سعید ملکان است. «مترجم» اولین سریال بهرام توکلی در شبکه نمایش خانگی به شمار می‌رود؛ این سریال براساس فیلمنامه خود بهرام توکلی و به تهیه‌کنندگی سعید ملکان تولید شده و صابر ابر، مجتبی پیرزاده، مهتاب ثروتی از جمله بازیگرانی‌اند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.

داستان فیلم درباره یک مترجم جوان است که در شغلش مسیرهای تازه‌ای را کشف می‌کند و به رازی خانوادگی پی می‌برد که روی زندگی‌اش سایه می‌اندازد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: ۳۶۴۷۳۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت