ادای احترام جان تراولتا به درگذشت بازیگر کهنه کار هالیوود

جان جوزف تراولتا ستاره هالیوود با ادای احترام به درگذشت کریستی آلی بازیگر کهنه کار هالیوود، از او به عنوان یک رابطه خاص نام برده و نوشت: می‌دانم که دوباره همدیگر را خواهیم دید.

ادای احترام جان تراولتا به درگذشت بازیگر کهنه کار هالیوود

جان تراولتا دقایقی پس از اعلام خبر فوت آلی در پستی در صفحه اینستاگرام خود با همرسانی تصویری از کریستی نوشت: کریستی یکی از خاص‌ترین رابطه‌هایی بود که تاکنون داشته‌ام. کریستی من دوستت دارم. می‌دانم که دوباره همدیگر را خواهیم دید.

ترو و لیلی پارکر فرزندان کریستی آلی در حساب رسمی این بازیگر که برای نخستین بار با بازی موفق خود در کمدی محبوب Cheers به شهر ت رسید، خبر از درگذشت او در پی مبارزه با سرطان در سن ۷۱ سالگی خبر دادند.

کریستی آلی برای بازی در نقش ربکا هاو در مجموعه تلویزیونی چیرز برنده جوایزامی و گلدن گلوب شد. او همچنین برای نقش آفرینی در Veronica's Closet نامزد دریافت این جوایز شد.

این بازیگر هالیوود برای بازی در فیلم تلویزیونی مادر دیوید برنده جایزه‌ امی و نامزد دریافت جایزه برای بازی در مجموعه درام جنایی The Last Don شد. مدرسه تابستانی، پسر عاشق، ببین دیگه کی داره حرف می‌زنه، پای هر دو گیر است، برای ثروتمند یا فقیر، هری ساختارشکن، نوادا و آخر خوشگل‌ها از جمله آثاری است که آلی در آن‌ها ظاهر شده است.

کریستی پیشتر گفته بود در سال ۱۹۸۹ که با جان تراولتا در مجموعه ببین کی داره حرف می‌زنه همبازی بود عاشق او شده بود.

جان جوزف تراولتا بازیگر و خواننده آمریکایی با بازی در فیلم داستان عامه‌پسند اثر کویینتین تارانتینو، به شهرت بسیاری دست پیدا کرد و نامزد جوایز اسکار و گلدن گلوب شد. از مهم‌ترین فیلم‌هایی که او در آن‌ها بازی کرده می‌توان پسری در حباب پلاستیکی، فرار از مرگ، چشمان یک فرشته، شهر دیوانه، خط باریک سرخ، تغییر چهره، اسپری مو و گرازهای وحشی را نام برد.

تراولتا دو بار برای بازی در فیلم‌های تب شب یکشنبه و داستان عامه‌پسند نامزد دریافت جایزه اسکار شد. همچنین او یک‌بار برنده جایزه گلدن گلوب و دو بار برنده جایزه امی شده‌ است.

او در طول سالیان اخیر به دلیل بازیگری سطح پایین و حضور در برخی فیلم‌های بی‌ارزش مورد انتقاد قرار گرفته و چندین‌بار نامزد جایزه تمشک طلایی بدترین بازیگر شده‌است.

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۶۴۳۲۲
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت