طلاق قطعی رضارویگری از زن جوانش

زن جوان رضا رویگری با اصرار به طلاق، مهریه اش را کامل گرفت و جدا شد.

طلاق قطعی رضارویگری از زن جوانش

رضا رویگری برای بار دوم در سال ۱۳۹۲ وقتی ۶۷ ساله بود با دختری ۲۴ ساله ازدواج کرد و اختلاف سنی  ۴۳ ساله شان جنجالی شد.

رضا رویگری متولد 26 دی 1325 در شمیران تهران می باشد. رضا رویگری در حرفه نقاشی حرفه ای بوده است و چندین نمایشگاه در ایران و آمریکا برگزار کرده است. 

او بازی در تلویزیون را با بازی در محله بهداشت آغاز کرد و با بازی در فیلم عقاب ها به سینما ورود پیدا کرد.

رضا رویگری که 10 سال پیش زندگی مشترکش را برای بار دوم با دختر جوان شیرازی آغاز کرده بود، هرگز فکر نمی کرد که روزی برای  طلاق توافقی به دادگاه خانواده مراجعه کند.

پرونده این سلبریتی سرشناس در دادگاه خانواده شماره 2 ولنجک به ریاست قاضی جهاندار در حال رسیدگی است؛ در شعبه 201 ، جایی که از پنجره اش می شد آسمان آبی و بهاری پایتخت را در چشم اندازی وسیع مشاهده کرد. زندگی این مرد و همسر جوانش از برخورد و مراوده آنها با یگدیگر می توان فهمید پرتلاطم است و رنگ آسمان ابری و غبارآلود به خود گرفته و غرش آن آرامش و آسایش را از آنها گرفته است. 

قاضی جهاندار ابتدا ضمن دعوت این زوج به سعه صدر، آنها را به مرکز مشاوره دادگاه خانواده راهنمایی کرد تا عجولانه برای زندگی مشترکشان تصمیم نگیری نکنند؛ بنابراین با گذشت یک ماه از کلاس های مشاوره همسر رضا رویگری اصرار بر جدایی داشت و به قاضی پرونده گفت تمام حریم های اخلاقی بین من و همسرم شکسته است و دیگر قادر به ادامه زندگی با هم نیستیم . گفتنی است قاضی جهاندار نیز علی رغم میل باطنی اش حکم جدایی آن ها را صادر کرد.

مدتی پیش این زوج که آوازه جدایی شان در فضای مجازی و رسانه های مکتوب پیچیده بود، برای طلاق توافقی راهی دادگاه خانواده شدند .آنها وقتی در برابر قاضی جهاندار رئیس شعبه 201 دادگاه خانواده شماره 2 ولنجک قرار گرفتند، دادخواست طلاق توافقی ارائه دادند.

گفته می شود که همسر این سلبریتی مهریه اش را از این خواننده و بازیگر سرشناس گرفته است.

این هنرپیشه معروف  که مدتی پیش ماجرای بستری شدن او در آسایشگاه به تیتر داغ رسانه های هنری تبدیل شده بود در جدیدترین مصاحبه خود درباره شایعه طلاقش گفته است: با همسرم در یک خانه زندگی نمی‌کنم. عشق مثل هوای بهاری است که گاهی هوا ابری است و گاهی صاف و ابری و همسرش به اندازه توانش به او خدمت کرده است.

شرایط اقتصادی فعلی باعث اختلاف هایی در همه خانواده شده است اما اختلاف ما طوری که عنوان می کنند نیست. امروز زندگی ها اسم های مختلفی پیدا کرده است. سفید، قرمز و... ما داریم انسانی زندگی میکنیم.

این خواننده و بازیگر محبوب و سرشناس ایرانی در اردیبهشت ماه سال گذشته توسط همسرش به دلیل کسالت به خانه سالمندان در منطقه کهریزک منتقل شد.

در فیلم زیر می بینید که رضا رویگری اصرار دارد طلاق نگرفته اند اما زنش جدا زندگی می کند اما حالا این طلاق قطعی شده است.

 

منبع: رکنا
کد مطلب: ۳۶۷۴۸۶
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت